reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - skrzjdouci

Stran: [1]
1
Windows a jiné systémy / Re:Aktivace MS Office
« kdy: 18. 11. 2019, 18:34:34 »
Včera jsem aktivoval nově koupené Office 2019 a jen se potvrdilo z předchozích příspěvků - po zadání Product key z krabičky se vygeneruje nějaký jiný kód, který je pak vidět v MS účtu.
A to je problém protože pobočka známé firmy mi sdělila že na aktivaci office používají nějaké dva svoje účty a že ji mám poslat kód z krabičky a oni dohledají na kterém účtu to mají napárované a pak mi to převedou jinam.
Jenže když jsem jim poslal kód z krabičky tak to nedohledali, a ani nemohli, protože v MS účtu je ten jiný, vygenerovaný kód.

Na všech PC jsem před přeinstalováním udělal obraz HDD. Takže se můžu vrátit k systému s aktivovanými office, zbývá "jen" vytáhnout ten aktivační kód.
Tady mě zaujal Method 3:
https://www.top-password.com/blog/find-office-2016-2019-product-key-or-backup-activation/
Když jsem to zkoušel tak ve složce spp nešly přepsat soubory, ani v TC který si vyžádal spuštění s admin právy. (Prováděl jsem to tak, že jsem Systémový HDD vytáhl z PC a kopíroval to na jiném)

2
Windows a jiné systémy / Aktivace MS Office
« kdy: 13. 11. 2019, 20:05:06 »
Zdravím, narazil jsem na takový problém,
v práci používáme MS Office 2013 a 2016 v edicích pro domácnosti a podnikatele. Počítače na kterých je MS Office instalován bylo potřeba přeinstalovat. Mám k dispozici originální krabičky MS Office 2013/2016 obsahující karty s Kódy Product Key. Po přechodu na stránku www.office.com/setup, po přihlášení MS účtem a zadání kódu Product Key se zobrazí hláška "Tento kód Product Key už někdo použil.".
Sehnal jsem tedy instalační soubory MS Office 2013 a při instalaci zadal Kód product key z krabičky, instalace proběhla v pořádku, ale při aktivaci je potřeba se přihasit MS účtem, když zadám firemní, zobrazí se hláška že office jsou spárovány s jiným MS účtem a aktivace se neprovede.

První instalaci MS Office na počítače prováděla pobočka známé IT firmy, pobočku jsem kontaktoval, ale nebyli schopni dohledat s jakým MS účtem provedli první aktivaci MS Office. V krabičce je uvedeno "Pokud potřebujete podporu, navštivte web www.support.microsoft.com/contactus" ale nedohledal jsem tam kam bych se měl obrátit.

3
Sítě / Montáž 1U rackmount switche na stěnu
« kdy: 06. 10. 2019, 19:12:18 »
Zdravím,
jakým způsobem přimontovat rackový switch na zeď? Konkrétně se jedná o Cisco SG350X-48, rozměry 440 x 44 x 257 mm, hmotnost 3.73 kg.
Nějaký bracket který by se na zeď přichytil hmoždinkami a do něj by se našrouboval switch?

4
Sítě / Fanless 1Gbps switch
« kdy: 06. 08. 2019, 19:15:27 »
Zdravím, k rozšíření sítě jsem použil switch Cisco SG350X-48 a optický modul MGBSX1. Narazil jsem na velmi zákeřný problém, switch je hodně hlučný a to i bez zátěže. Je mi jasné že rack switche jsou navržené do oddělené serverovny kde hlučnost nevadí. V mém případě je optika vyvedena do jedné z kanceláří a switch je umístěn hned vedle monitoru. Je mi líto zaměstnance který u toho musí sedět celý den. Na stránkách cisca jsem našel že 24portová verze SG350X-24 má také ventilátor. Existuje nějaký 1Gbps fanless switch do kterého by šel dát modul MGBSX1, stačil by i 12 portový.

Stran: [1]

reklama