reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Layyen

Stran: [1]
1
Studium a uplatnění / Re:IT Administrátor cca 0,8 úvazek?
« kdy: 31. 07. 2019, 08:59:33 »
homeoffice by také vyhovoval, zatím jsem asi málo hledal, ale nebyl mi nikde nabídnut mimo případné nemoci, s tím že osobní kontakt v kanceláři je důležitý.

práce mě baví, jenom den prostě není nafukovací :) a když se mám pověnovat děte, opečovat něco doma atd, tak je to celkem boj :) zaměřím se na nekorporátní společnosti, nemám problém být na telefonu, notebook online v batohu, nebo doma, netřeba zázračné finanční částky :) třeba až odrostou děti tak to bude jednodušší :) ale zatím by to bylo na mnoho let jednodušší

2
Studium a uplatnění / IT Administrátor cca 0,8 úvazek?
« kdy: 30. 07. 2019, 16:28:39 »
Zdravím,
pátrám a nenacházím možnost uplatnění jako IT Administrátor, NMC Specialist dohledového centra, atd na jiný než plný úvazek. Prošel jsem si několika pozicemi po Senior specialistu mobilních technologii u jednoho Českého operátora, též na pozici Windows server admina..

Běžných nabídek v IT za celkem (pro mě) zajímavé peníze ač v oboru spíše lepší průměr/nadprůměr je celkem dost.

Avšak po cca 10 letech praxe jsem dospěl k tomu že čas který zbývá při full time není dostačující jak na rodinu, tak na zahradničení atd..

je v CZ vůbec reálná šance na uplatnění například 3-4 dny v týdnu ? Práce na IČO není problém, ale vzhledem k tomu, že nejsem profesionální developer, tak možnost dělat projekty z domu pro mě není..

má tu s tím někdo nějakou zkušenost ?
peníze budou ale čas nebude, ten už se zpátky koupit nedá :) nejsem línej, přijdu z práce a jdu zahradničit, zalejvat, sázet, spíš mi každý měsíc zbyde slušná část výplaty, ale čas není..
děkuji :)

Stran: [1]

reklama