Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - radixal

Stran: [1]
1
Jsem uz skoro 3 roky u jedine firmy a zvlazuju postupne odchod, neb prace mi porad pribyva a pribyva, nejak to jde celkove s projektem do kelu, ale nevim jak to ted vypada s nabidkama prace. Vim ze se hodne propoustelo v korporatech, konci ruzne projekty, zmensuji se budgety atp. Ono taky je jeste rozdil s tim kolik je inzeratu, a pak s tim jak to je v praxi u pohovoru, jake jsou financni nabidky atp. Neni nekdo z vas aktualne v obraze?

Trh je volatilnější než dříve, nyní však nejde ani o propad, natož o krizi, pouze o přeskupení. Projekty brzdí, zastavují se nebo končí, týmy zeštíhlují, na druhé straně jsou však nové příležitosti.

My třeba aktuálně hledáme lidi na Javu/Kotlin, .NET Core, Vue.js/React, případně PHP. Všechno full remote spolupráce, start velmi rychle. 5 000 CZK/MD je v pásmu možného, ale už je zapotřebí prokazatelná seniorita. V případě zájmu viktor.lostak@radixal.net nebo 604 761 154.

2
Studium a uplatnění / Re:Rocket science firma v ČR?
« kdy: 20. 09. 2019, 04:20:25 »
Máme aktuálně dva projekty, které by vám vyhovovaly. Jeden je přímo o ai a počítačovém vidění. Potíž je, že na ně teprve shanime peníze. Jestli vás to i tak zajímá, zavolejte. viktor.lostak@radixal.net, 604 761 154, www.radixal.net

3
Studium a uplatnění / Re:Co s PODRIZENYMA ....
« kdy: 16. 10. 2018, 08:26:46 »
Je to jednoduché. Potřebuješ psychopatického sadistu se znalostí technologie a přiměřeným věkem. Jenže nemůžu být na dvou místech současně :-( Fakt mě to mrzí, ta situace vypadá báječně.

Stran: [1]