Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - K L

Stran: [1]
2
...
Těžko mu to budeš rozmlouvat, takže pokud se vešel do tvého rozpočtu, tak bych mu to klidně koupil, ať se s tím třeba po... není mu 5 let...

Když vidím jaké se na VUT (FEKT,FIT) používají aplikace a dělají projekty, tak bych jednoznačně doporučil notebook na x64 architektuře, který ideálně (i když ne nutně) bude schopen dual bootu Windows a Linux.

Je možné, že hodně zkušený "aplista" si bude umět poradit, ale z úvodního dotazu to na zkušeného aplistu nevypadá.

Dál je vhodné, aby se nastávající student zapojil do různých školních diskusí (Discord,...), které mají studenti na VUT  fakultách zařízené a které jsou celkem živé a tam se poptal!

Ale klidně se připojím k předřečníkovi! Chce studovat na Ing. je mu 18+, tak ať prokáže , že umí racionálně zdůvodnit proč chce kladivo a ne šroubovák.

3
Software / Re:Opatrná synchronizace dat mezi třemi systémy
« kdy: 23. 03. 2022, 13:26:58 »
Kdysi jsem spokojene pouzival Unison. Jak synchronizovat vice nez 2 repliky viz zde: https://alliance.seas.upenn.edu/~bcpierce/wiki/index.php?n=Main.UnisonFAQGeneral

Sekce: Will unison behave correctly if used transitively? That is, if I synchronize both between host1:dir and host2:dir and between host2:dir and host3:dir at different times? Are there any problems if the "connectivity graph" has loops?

4
Sítě / Re:Dvourádiový Wi-Fi router (extender)
« kdy: 29. 01. 2021, 14:07:50 »
Používám tohle: https://www.czc.cz/netgear-ex7000-wifi-extender-ac1900/196187/produkt

Je to celkem velké, ale auto to uveze a do hotelu/ubytování to beru jen když je potřeba. Mnohde už wifi funguje dobře.

Stran: [1]