reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Airywave

Stran: [1] 2
1
Bazar / Koupím MXM II 9600M GT DDR3
« kdy: 05. 11. 2013, 09:55:37 »
Zdravím,

Koupím grafickou kartu do MXM ii slotu - Nvidia 9600m GT ddr3, bohužel na ebay i aukru to mají předražený a nemohu si být jist že mi opravdu pošlou Acer kompatibilní kartu a ne přeflashlou MSi.

Jsem ochoten za to dát do 2 000,-


2
Bazar / Re:MXM II grafická karta pro Acer 7720g
« kdy: 22. 02. 2013, 16:32:52 »
pokud to je z Acera, je to MXM II a nechceš za to moc tak ji vezmu :) Za zkoušku to stojí.

3
Bazar / Re:MXM II grafická karta pro Acer 7720g
« kdy: 21. 02. 2013, 22:17:01 »
to s tím ovladačem není tak úplně pravda, ano musel sem na staré verzi přidávat upravený soubor do rozbalených ovladačů ale to tuším od verze 200 výš zmizelo, nicméně to není ten hlavní problém.

když mi poprvý karta odešla (celkem asi 15x) tak mi to potom vždy pomohlo opět rozchodit zapečení v troubě, bohužel jednou jsem jí vytahoval bez rukavice a jak byla horká tak jsem s ní klepl o troubu a vypadlo z níc všechno co mohlo :) Zkoušel jsem to připájet ale už  to nejelo.

nicméně potom co jsem si pořádil 9600m gt ddr3 byla to verze z MSI, karta jela, win nabootovali ale odmítaly se nainstalovat ovladače a když jsem tomu pomohl .inf souborem tak to s ovladači stále házelo modrou smrt - vyzkoušeno s MSI BIOSem i Acer BIOSem :(


Zkoušel jsem napsat některejm prodejcům na ebay se domluvit na ceně ale nic :(

4
Bazar / Re:MXM II grafická karta pro Acer 7720g
« kdy: 21. 02. 2013, 21:56:42 »
Tohle všechno mám načtený, ale i tak díky. eBay mě samozřejmě napadlo ale preferuju osobní převzetí přece jen tohle je hodně starej materiál a já chudej student.

Klidně bych ty asiaty z HK a Č zkusil, přece jen prodávají toho hodně ale ona ta cena z těchk což vidím ještě přijatelně vysokčí díky clu a dani (tuším že se platí oboje) na už neúměrnou výšku :/

5
Bazar / MXM II grafická karta pro Acer 7720g
« kdy: 21. 02. 2013, 20:28:53 »
zdravím, koupím pokud možno co nejlevněji grafickou kartu do MXM II slotu v mém dědečkovi Acer 7720g. Nemám peníze na novej laptop a bohužel pro další rozvoj ve svém programátorském umění potřebuji být online/k dipozici častěji než jen doma na desktopu.

ideálně bych si představoval 8600m GT a novější, v nejlepším případě 9600m gt s dd3 pamětí, nicméně není to podmínka. Rozhoduje hlavně cena. Potřebuji to především pro práci :)

Zkoušel jsem nedávno kartu z MSI laptopu s i bez flashlýho BIOSu nicméně karta nefungovala tak jak má takže proto ta podmínka vytáhlá z Aceru.

díky moc za jakoukoliv nabídku či odkaz na někoho kdo tyto historický kousky levně prodává.

6
Studium a uplatnění / Re:IT na MFF nezvládám, kam přejít?
« kdy: 31. 01. 2013, 15:37:21 »
Je mi vcelku jedno jak působím, důležitější je že to co jsem napsal je třeba brát jako fakt.

7
Studium a uplatnění / Re:IT na MFF nezvládám, kam přejít?
« kdy: 31. 01. 2013, 12:45:30 »
Myšleno jiná IT škola, abyste mne hned neposílali na hnojárnu. :))

V jiných předmětech ani na MFF nemívám výrazné problémy.

Vzhledem k tomu že na hnojárně máme kvalitnější IT než na vše nebo zču netuším proč by si nechtěl k nám, jen to nebereme tak zbytečně do hloubky a nechává se nám tu čas a volnost dostudovat individuálně co každý potřebuje či získat praxi.

nebýt těch stupidních eko předmětů (stačilo by přesunout obor na technickou fakultu) nechápal bych nikoho kdo by šel na jinou školu...

8
Studium a uplatnění / Re:IT vysoká škola
« kdy: 14. 12. 2012, 09:36:07 »
Doporučuju na Zemědělku v Praze, já tam studuju informatiku a když překousnu pro mě nepochopitelný předměty jako je psychologie nebo práva tak matiku tu učí učitelé z čvutu ale mají snížený nároky a neučí milion kravin jako důkazy apod. defakto celej prvák jedeš jen logiku, matiku a algoritmy a pomalu postupně se přesunuje k programování který tu stojí buď na C nebo na C# .net případně smalltalk a Java.

Máš moře času učit se co potřebuješ, všechny fakulty menza a koleje a sportoviště jsou v jednom areálu, máme tu víc holek než na vše.

Nenech se odradit tím že pujdeš studovat It na honjárnu na ekonomickou fakultu, umět budeš to stejný co matfyzák nebo čvutař jen ne tolik do podorbna (co budeš chtít se doučit na to budeš mít perfektní základ) a neskončíš jako nerd u mmorpg nebo věčně v knihách ;)

9
Vývoj / Re:Java nebo C++ pro absolutní začátečníky?
« kdy: 04. 09. 2012, 17:45:55 »
za sebe bych volil C s tím že jim napřed vysvětlíš základy algoritmizace, ukaž jim pár strukturogramů vysvětli jak počítač myslí a jak postupuje, předveď jim výrokovou logiku a postupně do toho zapojuj Cčko, jen ty pointry vynech, pointry jsou něco co i jako vysokoškolskej student IT nesnáším a nikdy nepochopím k čemu to proboha existuje

10
Studium a uplatnění / Re:ČVUT FIT vs ZČU FAV
« kdy: 18. 06. 2012, 09:48:45 »
Já jsem z PEF ČZU kde studuji Informatiku, a drtivá většina našich učitelů nám dává za vzor ZČU díky skvělejm profesorům, jen občas se diví nad tím jak se tam testují dovednosti.

toť pohled z jiný strany ;)

11
Odkladiště / Re:Zdroje ke studiu programování
« kdy: 17. 04. 2012, 21:11:25 »

Get out froom here's
regards
uncle dolan
[/quote]

Gooby wil yu mek me pregant?

12
Odkladiště / Re:Zdroje ke studiu programování
« kdy: 17. 04. 2012, 14:15:23 »
Citace
a protože jazyky kterejma se mluví jsou vlastně stejný jako jazyky kterými se programuje
;D ten byl dobrej

Mě to tak fakt přijde :) Syntaxe == gramatika, Slovní zásoba == příkazy, k tomu aby člověk mluvil potřebuje slova setřídit pomocí gramatiky no a u programování k tomu použije logiku :)


13
Odkladiště / Re:Zdroje ke studiu programování
« kdy: 17. 04. 2012, 10:54:33 »
koukám že se to tu nějak rozjelo :)

každopádně díky i za další názory a rady - rozhodl jsem se že dojedu C do levelu abych zvládl udělat zkoušku, a jak už tady někdo napsal tak i základy Smalltalku díky (i když je to muj oblíbenej učitel) Merunkovi.

pak se vrhnu na C++ a Javu, a k tomu si přidám to co budeme dělat v dalších semestrech plus ty základy html, xhtml a toho co k tomu patří :)

s tou angličtinou - nedělá mi problém mluvit s gramatikou jako rodnej mluvčí, to je spisovně i nespisovně bez chyby , rychle a s přízvukem :) Dlouho jsem si myslel že takhle umí anglicky každej ale pak jsem si začal všímat že lidi naopak anglicky neumí skoro vůbec což nechápu a asi ani nepochopim...
Do toho se učím Dánsky a Německy a ovládám trochu ruštinu a protože jazyky kterejma se mluví jsou vlastně stejný jako jazyky kterými se programuje tak věřim že nebudu mít potíže se naučit jakejkoliv programovací jazyk když k tomu přidám že s matematikou nemám nejmenší problémy

ale to je odbočka, to co jsem potřeboval vědět původně jsem se dozvěděl. Low-level aplikace mě moc nezajimají proto pro mě C nebo assemblery vhodný moc nebudou. C++ se chci naučit už jen protože je to můj sen a jeden z cílů co jsem si určil a k tý Javě jsem stejně chtěl směřovat, ještě si rozmyslím platformu kde bych se chtěl orientovat (Jasně jsem na rootu ale musím to napsat že mě táhne Apple jak Mac tak iOS)


takže ještě jednou díky moc všem za vaše postřehy :)


14
Odkladiště / Re:Zdroje ke studiu programování
« kdy: 13. 04. 2012, 16:29:33 »
všem moc díky za rady hlavně příspěvěk od noFlame mi dal dost,


jen nechápu proč se teda na školu učíme C a C++ a ještě nám říkaj že je tím nejlepší začít když vy mi tady radíte až vysokoúrovňový jazyky, na druhou stranu věřim tomu že máte víc zkušeností s praxe než naši učitelé.

(C sem se převážně plánoval naučit samostudiem pomocí příkladů a hotových projektů protože na škole máme opravdu jen základy protože máme nedostatek času).

na střední jsem se učil visual basic (ve VS ne for application) ale ten mě nijak nevzal. Tady jsem zatím pochytil strukturogramy, práci s algoritmy, matematickou logiku a s tím spojený převádění zadání do stylu podle kterého se dá něco napsat. Plus to C a C++.


mimochodem s matikou ani logikou nemám potíže jsem schopen hodně počítat i jen z hlavy bez pomoci papíru nebo počítače (včetně derivací, integrálů apod.)
Každopádně dám na vás a seženu si učebnice Javy, každopádně zkusim si to C++ projet a uvidim třeba mi sedne třeba ne ale je to muj vytyčenej cíl ke kterýmu se chci jednou dostat.

ještě jednou moc dík všem hodně stem i pomohli, doufám že jednou takhle taky někomu pomůžu :)

15
Odkladiště / Re:Zdroje ke studiu programování
« kdy: 13. 04. 2012, 09:20:47 »
ČZU je zemědělka :) máme tu It zaměřený až moc na matiku a logiku, celej první semestr jsme měli prakticky jenom logiku a algoritmizace a teď jedeme jenom matiku/logiku a k tomu hrozně moc teorie.

ty základy programování právě nepotřebuji protože ty mi nedělají problém (Algo z 1. semestru nám učitelka vysvětlovala na Cčku).
proto taky chci v C a C++ pokračovat (spíš se zaměřit k C++ protože Objekty :)),
Javu sem k tomu připojil protože jsem si o ní něco málo přečetl a není podle mě tak složitá, spíš než syntaxe se bojim že si budu motat jednotlivý příkazy ze všech jazyků dohromady. A to HTML,...,... podle pracovních nabídek je o to velkej zájem takže aspoň ty základy - pokročilou úroveň bych rád zvládl ale jak už jsem psal spíš se chci zaměřit na C a jeho následovníky.


ale i tak díky za radu že to je nad síly většiny z nás :) Samo ne všechno se chci naučit perfektně, šlo mi spíš o nějakej názor kam se vydat a kde brát co nejaktuálnější informace.

Stran: [1] 2

reklama