Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Svarta

Stran: [1]
1
Desktop / Po instalaci ovladačů nestartují X
« kdy: 12. 11. 2011, 13:07:52 »
Podařilo se mi oddělat xserver. Po instalaci nesvobodných ovladačů nvidie xserver už nenaběhl. Zálohu jsem dělal a pak sem ji smazal(velice chytré). Zkoušel sem odstranit nvidia drivers, odinstaloval a zase zpátky nainstaloval xorg bohužel nic. Nejsem schopnej zjistit kde je zakopanej pes. Tady je výpis z Xorg.0.log


2
Hardware / PC do pěti tisíc korun
« kdy: 22. 10. 2011, 19:44:28 »
Zdravím,

Je reálné poskládat pc v ceně cca 5tis (bez monitoru, mouse + kb)?
Je potřeba aby svižně zvládalo prohlížeče i s flashem. To je jediná podmínka = musí tam být rychlá odezva.
A dál jaké byste doporučovali distro? Nic příliš náročného(uživatelsky), a hlavně stabilního. Teď používám Ubuntu 10.04. 

3
Software / Dvě OS na jeden disk nebo každé singl??
« kdy: 25. 07. 2011, 22:12:13 »
Ahoj, budu si stavět pc a přemýšlím jak to udělat s OS. Rád bych tam měl widle, jedno linux distro na stálo a jedno který budu často měnit. Navrhujete jeden disk, nebo dva disky a na jednom virtualizaci, nebo rovnou tři disky??

4
Studium a uplatnění / Rok čas na přípravu - FIT VUT
« kdy: 06. 06. 2011, 14:23:51 »
Ahoj, mám teď po maturitě (gymnázium) a příští rok se budu hlásit na FIT VUT. Tudíž mám rok času, a ten budu věnovat přípravě, resp studia Informatiky. Na gymnázium byl učitel dost slabota, tudíž mám celkem mezery. Proto bych vás chtěl poprosit o doporučení nějakých knížek, které se dají použít k samostudiu. Ještě nevím v čemu bych se chtěl v IT věnovat naplno, tudíž pokud možno aby ty materiály byly co nejvíce abstraktní. 

Stran: [1]