Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Arth

Stran: [1]
1
Dobrý den,
kolik je taková normální sazba na pozici Java vývojáře juniora (s roční zkušeností na part-time) s tím, že umím Javu, Spring Boot, Hibernate, Docker, SQL atd.

Samozřejmě se to odvíjí od toho, co předvedu ve finále na interview, ale zajímalo by mě, kolik si mohu reálně říct, nebot nemám absolutně ponětí v bankovním sektoru.

60-70k hrubého je reálné?
Díky

2
Odkladiště / Hacknutý telefon/PC/Google účet
« kdy: 24. 01. 2023, 13:37:11 »
Ahoj,
včera se mi stala taková nemilá věc a to ta, že mi zřejmě byl hacknuty PC nebo telefon.
Včera večer jsem si všiml, že mi George klíč automaticky autorizoval platbu 9.500 Kč. Okamžitě jsem to začal zkoumat a přišel jsem na to, že někdo na můj Google účet vytvořil skrze Google Ads reklamní kampaň na nějaký gift cards obchod americky a nastavil automatickou platbu kartou, kterou mám bohužel ke googlu účtu připojenou přes google pay.
Takže mi to strhlo 9.5k z účtu a stále dlužím googlu 7k, které budou vymáhat (přišel mi email přímo od Googlu..)
Tak přemýšlím, jak tohle ideálně řešit? Udělám screeny a zkusím to vysvětlit googlu na supportu (mám na tohle všechno screeny). Mam s tím jít i na policii? Banky?
Díky moc

3
Server / Má webhosting vliv na SEO?
« kdy: 19. 01. 2023, 15:59:56 »
Přeji hezký den,
plánuji si v blízké době vytvořit prezentační stránku (jako hudebník) ve Wordpressu.
Můj dotaz je ohledně volby webhostingu a SEO. Budu brát XY.com.

1.) Budu cílit hudbu celosvětově, nejenom na ČR, čili zvažuji, jestli můžu vzít webhosting tady v ČR nebo někde v zahraničí.
2.) Má lokace a celkově výběr webhostingu vliv na SEO? Tedy jestli budu mít návštěvníky stránky mimo ČR a budu mít hosting v ČR, tak budu ve vyhledávání mít horší rating?
3.) Nějaké doporučení, co vzít za webhosting? Traffic určitě nebude velký, budou tam odkazy na písničky, digitální streamovací platformy, kontakt atd, sebe prezentace, má práce atp.

Díky moc :)
 

4
Studium a uplatnění / Plat pro studenta/juniora s praxí?
« kdy: 23. 10. 2022, 20:13:04 »
Zdravím,
chtěl bych poprosit o radu ohledně platu pro juniora/absoloventa s menší praxí.

Moje situace je následující: Student Ing studia informatiky, rok částečný úvazek backend Java (Spring Boot, Hibernate atp). Umím obstojne: Javu SE, Spring Boot, Hibernate, SQL, z frontendu celkem umím core JS/Html/CSS. Pracoval jsem na IS/webových aplikacích (backend) v předešlý menší firmě.
Nyní se hlásím do korporátu na pozici Junior Java developer a hned zde mají požadavek o představě platu v zadavacím formuláři.
Je 300 Kč/h v městě mimo Prahu reálný požadavek, nebo je to přestřelná částka, vzhledem k tomu, co umím a co jsem dělal/dělám?
Předtím jsem pracoval za 200 kč/h, ale byla to malá firma a měl jsem 0 zkušenosti z praxe. Jako asi bych reálně sebe ohodnotil mín jak 300/h, ale zase mi přijde lepší dát vyšší rozpětí, když to na případném pohovoru to budou snažit snížit.

Díky za radu

Stran: [1]