Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Aloha

Stran: [1]
1
Hardware / Zapojení kláves k PC
« kdy: 12. 06. 2022, 22:59:34 »
Zdravím, mám doma klávesy Komplete Kontrol S88 s originálním kabelem k připojení k pc. Klávesy mi nejdou připojit k pc, kde mám OS windows. Nejdou připojit ani k jinému PC se stejným OS. Po připojení nereagují. Zkoušela jsem připojit i na IOS a hned se připojily bez problému. Nevíte v čem by mohl být problém? Děkuji za rady

2
Hardware / Úprava dat v Albi tužce
« kdy: 28. 04. 2022, 21:25:08 »
Dobrý den, mám doma českou albi tužku a v brzské době budu mít jednu polskou albi tužku. Jelikož mám dvě děti, ráda bych využila obě, aby se nehádali. Mám ale dilema s polskou albi tužkou a tak se na vás obracím s prosbou.
Je mi jasné, že když do polské tužky nahraju český bnl soubor, bude tužka mluvit s největší pravděpodobností česky. Dají se ale nějak vyřešit zvuky, které se ozývají ihned po zapnutí tužky?
Tuším, že tyto zvuky jsou někde skryté ve firmware. Dá se nějak zkopírovat systém z české tužky a vložit do polské? Popřípadě jak?
Prosím o pomoc, radu a nejlépe nějak jednoduššeji. Nejsem úplný lajk, ale zároveň jsou to pro mě věci, kterým moc nerozumím. Děkuji za jakoukoliv radu  ;)

Stran: [1]