Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Adam Přibyl

Stran: [1]
1
Odkladiště / Náhrada za zrušený vodafonemail.cz
« kdy: 09. 02. 2023, 09:38:57 »
Vodafone k 30.11.2022 zrusil moznost preposilani mailu na sms pomoci @vodafonemail.cz
https://www.vodafone.cz/pece/tarify-sluzby/sms-a-mms-zpravy/sms-e-mail-jeho-cena/
asi jsem z te male skupiny, ktera to pouzivala pro zasilani kritickych zprav...  ma nekdo vyzkousenou nejakou nahradu? (pouzivat data neni reseni)

2
Software / Centrální správa zařízení s Androidem
« kdy: 25. 04. 2022, 14:44:39 »
Musim spravovat jiz nemaly pocet Androidich zarizeni a hledam reseni pro vzdalenou spravu (nastavovani (dnes se tomu rika provisioning), aktualizace, aplikace, resetovani zapomenutych pinu, zamykani ztracenych apod.), ktere bychom si hostovali sami, idealne samozrejme opensource/free software pro linux.

Necekal jsem zazraky, ale v podstate jsem nic nenasel nebo nevim co mam hledat. Nasel jsem ze existuje jakesi Android EMM (entrprajs manazment), resp. zrejme podmnozina je MDM (mobile device management) ale vyse uvedenych reseni nejak moc nevidim, kdyz uz tak je to samy cloud.

V podstate jedine tak nejak, co jsem nasel je Headwind MDM, ktere se zda ale pochazi z jedne ted ne moc popularni zeme na vychode.

Stran: [1]