Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Abc2243

Stran: [1]
1
Odkladiště / Soukromí v dnešní době
« kdy: 29. 08. 2021, 20:29:24 »
Zdravím, omlouvám se,pokud je toto téma duplicitní někde na fóru, nicméně zajímají mě aktuální názory lidí na možnosti soukromí v době internetu.
Pracuji hodně veřejně a před nějakou dobou mi došlo,že moje aktivita v PC je sledována.Duvody, kvůli kterým jsem o tom přesvědčena nechme stranou.
Od té doby jsem zkoušela různé možnosti,jak zůstat anonymní a mít alespoň falešný pocit soukromí. Chci vědět,zda je to vůbec možné?Řekla jsem si,že prejdu na telefon...v dřívějším mobilu jsem vypla mobil,jela do nějaké lokality a po zapnutí se mě Google mapa ptala "jak se vám tam líbilo"?
 Koupila jsem si Apple a novou SIM kartu s číslem,které bylo vloženo pouze v tomto zařízení a stejně mi za pár dní volala anonymní čísla a čísla "že Španělska" ATP. Podotýkám,že číslo bylo uvedeno jen v Apple ID...Takze Apple mě zklamal. Poté jsem koupila jiný mobil-android,s dalším číslem od jiného operátora a místo WiFi používala mobilní data s vpn-nainstalovala jsem snapchat s novým emailem vytvořeným přes tato data a světe div se,navrhovalo mi to přátele ze starého čísla z minulosti -z telefonu,který jsem užívala předtím nejvice. Jak je to mozne? Bylo by jednoduché si říct,že jsem prostě paranoidní - ale tyhle věci se fyzicky dějí a já se cítím opravdu nepříjemně. Jediná naděje je prostě používat tlačítkový telefon a číst si knížky.Ale doprčic fakt neexistuje jediná možnost,jak nebýt viditelně smirovan?Tyto informace jsou pak využívány.A argument "pokud nejsi kriminálník,může ti to být jedno" fakt nemůžu brát vážně. Je tu někdo,kdo řešil někdy něco podobného? A jak to řeší?Předem děkuji za Vaše postrehy

Stran: [1]