Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jakukkub

Stran: [1]
1
Doteď jsem myslel, že MD je pouze informační hodnota přepočítaná jako hodinovka * 8, že ve smlouvách bývá odměna za hodinu a MD se vlastně používá prostě jen informačně. Ale teď jsem četl jeden článek, kde mezi tím autor rozlišil, napsal, že přepočty na MD chtějí programátoři víc jak na hodinovku, nevysvětlil ale proč.

Jaký je mezi tímto rozdíl a proč je jedno nebo druhé lepší?

2
Studium a uplatnění / Práce pro FAANG
« kdy: 09. 06. 2021, 21:03:49 »
Zdravím, najde se zde někdo, kdo má zkušenosti s prací pro FAANG? Konkrétněji Apple? Díval jsem se, že mají spoustu otevřených pozic nejen v Silicon Valley, ale i v jiných velkých městech všude po světě jako Londýn, Vancouver, NYC, atp. Jedno je dokonce i v Praze

Jsem velký fanoušek Apple ekosystému a jejich produktů, pracovat pro Apple se zdá jako sen. Výplata by taky mohla být celkem pěkná, i když vezmu v potaz drahé lokality. Má to smysl nějak do budoucnosti zkoušet? Stojí to za to? Za rok půjdu na vysokou s tím, že už od druháku pracuji a nabírám zkušenosti, takže bych teoreticky i mohl být kvalifikovaný hned po vysoké :)

Stran: [1]