Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - palko02

Stran: [1]
1
Hledám práci / Stáž, spolupráce
« kdy: 03. 11. 2020, 09:33:25 »
Dobrý den,
už nějakou dobu programuji v html css, js a ještě něco málo v C. Chtěl bych se zeptat, jestli náhodou někdo nehledá nějakou výpomoc? Jde mi čistě jenom o zkušenosti. Klidně i zadarmo.
Za každou nabídku budu rád

2
Studium a uplatnění / FEKT nebo FIT VUT?
« kdy: 30. 10. 2020, 12:21:47 »
Zdravím,
jsem v posledním ročníku na gymplu a rozhoduji se co s výškou a mám dvě možnosti, ale za Boha se nemohu rozhodnout, ke které se mám přiklonit. Něco o mě: na matematiku máme nejpřísnější učitelku na škole takže na vysvědčení mám 2 nebo 3, je někdy na mě moc hrr a já to sice pochopím, ale někdy mi to trvá delší dobu a to už je většinou po písemce.

Z fyziky jsem míval vždycky jedničky a bavily mě obvody a elektronika. Z informatiky taky s přehledem jedničky s prstem v nose (html,css,javascript). Dokonce mám i semináře z těchto tří předmětů a známky: M-3,F-2,IT-1.

A k otázce, nemohu se rozhodnout jestli mám jít na FIT VUT obor Informační technologie nebo na FEKT VUT obor Elektronika a komunikační technologie.

Jak to vidíte vy? Za každý názor budu velmi rád

Stran: [1]