Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - martinasluk

Stran: [1]
1
Studium a uplatnění / Office a remote práce po pandemii
« kdy: 26. 07. 2020, 18:30:12 »
Zdravím,
poslední dobou přemýšlím jak se změní nastavení společnosti po COVIDu, potom co se ze dne na den přešlo defacto na 100% remote.

Bude remote pro kancelářské pozice už defacto standard a do kanclu(možná on-demand pronajatého coworking prostoru) se bude dojíždět jen na "konzultace" jednou, dvakrát do týdne? Tj. tzv. hybridní model, nebo se to vrátí tam kde to bylo, tj. home office spíše jen vyjímečně třeba jednou dvakrát do týdne? Ano, možná to u vás bylo běžné i předtím, ale bavme se o tom jak to funguje v 80% případů.

Já aktuálně bydlím a pracuji v Praze v korporátu a zvažuju jestli dál bydlet v Praze a o víkendu chatařit nebo bydlet v domku vzdáleném od hranice Prahy cca 20min autem, takže reálně třeba hodina do práce. 
Faktory změny jsou jednak finanční (cena bytu v Praze), ale i komfort dojíždění a výhoda vlastní zahrady atd. Pokud bych mohl být remote na 3dny v týdnu, asi bych v Praze nebyl. Přítelkyně to má podobně.
 
Jak to vypadá u vás? Uvažuje váš management o rozšíření možnosti remote práce?  Prosím napište velikost firmy a město.

Stran: [1]