Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - pavel411

Stran: [1]
1
Server / Detekce „kalendářové“ pošty, resp. body_checks
« kdy: 23. 06. 2021, 09:28:18 »
Ahoj, mám problém s detekcí řetězce v těle zprávy přes postfix, resp. s detekcí pošty týkající se kalendáře (pozvánky a odpovědi na ně).
V hlavičce e-mailu jsem nic nenašel, v těle zprávy je struktura začínající "BEGIN:CALENDAR", ale body_checks na daný řetězec mi nefunguje - zadal jsem i všechny 3 varianty v base64, něco opomíjím?
header_checks na slova v hlavičce normálně funguje.
díky moc

2
Hardware / Možnosti archivace
« kdy: 29. 10. 2020, 11:03:17 »
Co byste aktuálně doporučil pro archivaci dat? Jedná se mi o desítky GB ročně, jednorázově převedení starého archivu cca 1TB.
V minulosti jsem spokojeně používal MO (magnetooptickou mechaniku), ale v současné době žádnou aktuální nabídku nevidím - skrývá se pod nějakým jiným názvem?
Z nabídky co vidím mi vychází BlueRay - BDXL a nějaká archivační medium, třeba M-Disc - napadá někoho něco lepšího? (o cloudu nepotřebuji slyšet, nevěřím).
A co se týče BD - jak je to tam s přidáváním dat na medium? Vím, že u CD byly multisession zdrojem potíží - vyšší pravděpodobnost nepřečtení dat oproti jednorázově zapsaným datům.
Zdůrazňuji, že poptávám archivační řešení, zálohování (online i offline) vyřešené mám.

Stran: [1]