Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - reider

Stran: [1]
1
Hardware / Výběr telefonu - jak si vybrat správný model
« kdy: 01. 05. 2021, 15:52:59 »
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli nemáte zkušenosti s těmito modely telefonů. Jeden z nich mám v úvahu koupit akorát stále nevím, který si vybrat, a tak bych se chtěl zeptat jestli máte nějaké pozitivní nebo negativní zkušenosti s těmito modely.

Samsung Galaxy A21s
Samsung Galaxy A41
Samsung Galaxy M11
iPhone 11
iPhone XS


Díky, za radu.

2
Hardware / Nefungující klávesa PrintScreen
« kdy: 07. 02. 2021, 20:24:20 »
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak se opravit nebo povzbudit k fungování klávesa u 1 rok starého notebooku?

Díky za radu.

3
Studium a uplatnění / Jak začít programovat od nuly?
« kdy: 31. 01. 2021, 22:48:38 »
Ahoj, mám zájem o to naučit se nebo začít programovat v nějakém jednoduchém jazyce, tak abych se od toho odpíchnul uvažoval o prvním programovaní v Pascalu jenže jsem zjistil že tento programovací jazyk je dnes mrtvý stejně s Basicem, že pro dnešní systémy jsou nevyužitelné, stejně jako učení se algoritmizace, kteté se podle jednoho známýho hodí spíše na výuku matematické informatiky pro vědce než na aplikovanou a tak mě zaujalo C# a Java. Myslíte že by tyto 2 jazyky byly dobrý pro začátek?

4
Zdravím, nemáte nějaké zkušenosti s těmito modely telefonů váhám nad koupí jednoho z nich avšak nevím, který si vybrat.

5
Zdravím, chtěl bych se zeptat který telefon je lepší nebo jestli máte zkušenosti s těmito typy telefonů Samsung Galaxy A21s nebo Xiaomi Redmi 9C?
Nevím, který telefon si mám vytipovat jelikoz tyto 2 modely se vejdou do mých finančních možností.
Díky za radu.

6
Hardware / Samsung Galaxy A20s vs Xiaomi Redmi 9C
« kdy: 29. 11. 2020, 14:55:36 »
Zdra­vím, chtěl se ze­ptat jest­li ne­má­te ně­ja­ké zku­še­nos­ti s kou­pí jed­no z těch­to 2 te­le­fo­nů jak už je zmí­ně­no v ti­tul­ku, plá­nu­ju že bych si kou­pil je­den z těch­to te­le­fo­nů ako­rát ne­vím, kte­rý si vy­brat a tak bych po­tře­bo­val po­ra­dit. Když jsem se koukal na tyto 2 modely tak mě zaujala jejich cena.
Dí­ky za ra­du.

7


Zdra­vím, chtěl bych se ze­ptat jest­li ne­ví­te jak se dá od­stra­nit praskli­na na skle te­le­fo­nu z do­mo­va, ne­bo jest­li se vy­pla­tí se za to ce­lá vý­mě­na dis­ple­je za 2,5 li­t­rů?


Dí­ky za ra­du

8
Ahoj zrovna jsem zjistil, že mi začala přestávat fungovat baterie u notebooku + mi nefunguje klávesnice Caps look, a tak musím pokaždé mačkat SHIFT a dané písmeno mimochodem typ počítače je HP typu HS03 porucha baterie se projevuje tím, proto bych se vás chtěl zeptat co by jste mi doporučili, avšak také mě napadla jedna možnost, že bych si koupil nejlevnější značku počítaču a to UMAX, který stojí většinou v rozmezí 3000 až 5000 tak jestli nemáte také s touto značkou nějaké zkušenosti. Proto nevím jestli má cenu kupovat baterii za 1500 nebo si koupit nejlevnější značku počítače.

Děkuji za radu.

9
Dobrý večer, před pár dny se mi stala nehoda při, které mi upadl mobil na chodník a rozbil se mi displej typ telefonu je Samsung Galaxy A50, a když jsem se koukal na ceny oprav displejů u těchto telefonů tak jsem zjistil, že nejlevněji v mém okolí stojí oprava 3000 Kč, proto bych se vás chtěl zeptat jestli stojí za to zaplatit 3 litry možná i více nebo je lepší si rovnou koupit nějaký nový levnější dotykáč?

Díky moc za radu.

10
Zdravím, je mi 15 let a uvažoval jsem o tom, že bych se rád samostatně naučil programovat, proto bych se vás zeptat jestli nevíte p. jazyk je nejlepší pro začátek?
Díky, za radu.

11


Zdravím,

chci se zeptat, jakou šanci má člověk dostat se (a udržet se) na vysoké škole IT směru, když se tomuto oboru dříve nevěnoval?

Můj případ - studuji dopravní průmyslovku a jsem na konci 3. ročníku. Obor, který studuji mě vůbec nezajímá v podstatě jsem tam šel z donucení rodičů, a tak rád bych zkusil se příští rok přihlásit na VŠ a na mysl mi přišla právě informatika.

Koukal jsem na čvut v Praze, mohl by mi k tomu někdo něco říct? Jak je to těžký, jestli to tam zvládnu z obyčejné průmyslovky a podobně? :)

Předem děkuji za odpovědi.12
Zdravím, jsem na střední a už se tak ohlížím kam budu pokračovat a zaujali mě FEL nebo FIT.
Nemáte někdo zkušenosti z těchto 2 škol? Jediné co jsem slyšel bylo to že na FITU prý projde do konce jen pětina studentu.
Jaký máte názor?

Stran: [1]