Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Lopatak

Stran: [1]
1
Studium a uplatnění / Aktuální MD rate pro korporáty
« kdy: 27. 04. 2021, 14:31:07 »
Mám dotaz na zdejší zkušenější lopaťáky. Jakou sazbu si říkáte v pražských korporátech?

Po cca 3 letech na HPP jsem přešel na IČO a moje aktuální rate v korporátu je 5000 Kč/MD. Moje programovací znalosti nejsou nijak ohromující. V Javě a Springu pošéfuju nějaké jednoduché služby typu zpracování RESTovek a k tomu napíšu základní UIčko v Reactu.

Nabídkám obsahujícím "výzvy", "komplexní vícevláknové aplikace" anebo "big data v cloudu" se vyhýbám jako čert kříži, ale přesto si říkám, jestli i to moje přehrabování exkrementů nestojí víc, když po odfiltrování "supermanů" vidím pozice s průměrnou rate 6000 Kč/MD..

2
Studium a uplatnění / Jak a kdy se zeptat na plat
« kdy: 10. 02. 2020, 11:49:24 »
Mám na vás takový juniorský dotaz. Zatím jsem vždy sháněl práci přes agenturu, a tak jsem neměl problém se narovinu zeptat na rozmezí platu pro danou pozici. Jak to mám ale udělat v případě, že posílám žádost přímo do firmy?

Vím, že třeba v Anglii by bylo dost velké faux pas ptát se na jejich rozpočet hned v prvním e-mailu. Na druhou stranu se mi nechce jít do firmy na pohovor, strávit tam půl dne a pak se dozvědět, že mi nabídnou třicet klacků.

Stran: [1]