Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Film Shooter

Stran: [1]
1
Ahoj. Po cca 10 letech rozmazlování se v manažerských pozicích, cestování po světě atd. jsem se rozhodl, že zpomalím a vrátím se k programování. Předtím jsem programoval v Javě a ANSI C, skriptoval Bash, a zvládám CLI Linuxu. Mám nějaké nápady na vývoj pro ekosystém Applu a chci se zeptat, kde se nejlíp naučit applí Swift? Hledám spíše nějaké onsite kurzy, s ověřenými lektory a dobrou zpětnou vazbou od školených lidí. Nějaké tipy? Díky.

2
Ahoj, nepodařilo se mi vygooglit nějaké ucelené materiály ohledně programování pro MATE desktop, tak se zkusím zeptat tady. Rád bych si doprogramoval nějakou funkcionalitu např. do prohlížeče PDF Atril, ale nevím přesně jak začít - tím nemyslím programování (Cčko dá se říct ovládám), ale spíše nakonfigurování kompletního vývojového prostředí do stavu, kdy si přes Git naklonuju zdrojový adresář např. Atril projektu z Githubu do IDE, projekt sestavím (konfigurace závislostí a parametrů kompilátoru) až po spuštění přeloženého programu (kam se má ukládat přeložený program, s jakými parametry se má spustit atd). Oficiální dev web pro MATE je mrtvý: https://wiki.mate-desktop.org/dev-doc
Díky za rady.

Stran: [1]