reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - veskotskujehnusne

Stran: [1]
1
O serveru Root.cz / Diskuse na Rootu
« kdy: 01. 08. 2019, 16:48:05 »
Jak je možné, že se do diskuse dostanou příspěvky jako "Рейтинг обменных пунктов топ 10", když redakce tvrdí, že musí každý příspěvek nejdřív ručně schválit? Je to po několikáté co to vidím a nedává mi to smysl.

2
Sítě / Veřejná, neveřejná IP adresa
« kdy: 21. 06. 2019, 14:30:43 »
Ahoj,

mám nového ISP. Pevná veřejná adresa stojí pár drobných, tak jsem si ji připlatil a vím, že jich budu výhledově potřebovat víc. Byl jsem ale trochu zaražen, když jsem zjistil, že si u nich koupíte veřejnou adresu, kterou nedostanete, ale udělají vám NAT a pouze vám forwardují traffic. Když jsem se ozval, že bych si představoval, že mi to odroutují, tak to prý není klasický požadavek a prý mi to nacení. Přijde vám v pořádku, že zaplatíte za IP, kterou technicky nedostanete? Zatím nevím ani co si za to řeknou, ale zdá se mi to podivné. :)

Díky.

3
Ahoj, potřebuji požádat o radu.

Pomocí Kuberspraye jsme si nainstalovali ve firmě na jeden server Kubernetes. Nějak nám to nyní funguje, ale máme problém se síťováním.  Pod nemůže komunikovat se service. Rád dodám jakékoli logy, pokud by mi to někdo pomohl vyřešit, budu neskonale vděšný. :)

Jakub

Stran: [1]

reklama