Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - docmartn

Stran: [1]
1
Software / Propojení telefonu s PC
« kdy: 18. 09. 2019, 17:19:50 »
Čau,

rád bych propojil telefon s počítačem a naopak. Jde mi o software/rozšíření které dokáže např. na telefonu v Chromu odeslat aktuální stránku na aktuálním řádku (při scrollingu) na PC -> kde se to následně otevře (nebo až po zapnutí PC).
Aktuálně na mobilu používám v Chromu sdílet -> "Pokračovat na osobním" (je to appka "Váš telefon" od WIN10). Bohužel to jde jen odeslat z telefonu na PC, naopak ne což je na hovno. Další věc která je na hovno - pokud odešlu požadavek na PC, otevře se to v Microsoft Edge i když je Chrome nastaven jako hlavní prohlížeč. Asi to nepůjde změnit a nedivím se, ale je to na hovno.
Případně pokud by byla součástí tohoto softwaru/rozšíření i poznámkový blok. Na způsob widgetu na obou zařízeních. Napíšu něco na telefonu, zobrazí se to na ploše. Asi chci moc.

Nějaký nápady? Pokud je to v rámci propojení noťasu s PC ale není to nic ze zadání, klidně se pochlubte co používáte/líbilo by se vám, rád nasbírám další inspiraci.

Díky

2
Sítě / Mobilní tarif
« kdy: 05. 04. 2019, 15:19:33 »
Ahoj všem,

rád bych tady rozjel informační diskuzi o tom, kolik platíte kterému operátorovi + jaký máte tarif. Týká se to pouze těch, co mají vlastní tarif, ne firemní.
Mířím tím na to, že až vám jednou skončí smlouva, můžete sami kontaktovat vlastního/jiného operátora a říct jim, jaké jsou tarify u ostatních operátorů. Mimochodem, mám na mysli tarify, které operátoři sami nenabízí, jsou dělané vám "na míru".
Pak už jen stačí si vydupat lepší podmínky za menší peníz. ;)

Já vlastním tarif u Vodafone - neomezené volání, SMS, 4GB dat + 2GB každý měsíc přes jejich aplikaci "Můj Vodafone" za 555,-

3
Software / Dvoufázové přihlášení do PC
« kdy: 22. 03. 2019, 10:26:11 »
Čus,

nemá někdo z vás na doporučení soft pro dvoufázové ověření do Windows 7/8/10 ? Tak aby to fakčilo i v offline režimu.

Díky za tip,
užívejte pátek  8)

Stran: [1]