Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Arthy

Stran: [1]
1
Studium a uplatnění / Práce a inženýrské studium zároveň
« kdy: 18. 02. 2019, 19:16:00 »
Zdravím,
dokončuji bakaláře informatiky a od dalšího roku bych rád chtěl jít programovat profesionálně a Ing. studovat ideálně dálkově. Máte někdo zkušenosti, jak se to dá zvládat? Případně zvládli jste to úspěšně? Stále přemýšlím, zda nejít na denní a jít makat na poloviční, ale láká mě mnohem více ta první varianta...

Jak jste to řešili vy?

Díky

2
Vývoj / Zajímavá aplikace pro AWS Lambda
« kdy: 11. 02. 2019, 15:39:55 »
Zdravím,
přemýšlím o vhodné bakalářské práci a napadlo mě "AWS-Lambda" Serverless computing. Je tady někdo, kdo má zkušenosti s vývojem s použití AWS-Lambda?
Já si o tom četl pouze teoreticky. Mohl by mi někdo, prosím, poradit, co udělat za zajímavou aplikaci s použití této technologie? Nebo nějaké příklady, co jste vy s tím dělali?
Mockrát děkuji

3
Odkladiště / Postih při stahování Torrentů v ČR
« kdy: 07. 02. 2019, 11:14:55 »
Ahoj,
jak je možné, že v ČR se téměř neřeší stahování přes torrenty? Přitom najít, kdo stahuje daný torrent je v podstatě dost jednoduché. V klientovi si najdete všechny IP, vyhledáte si, komu daná IP patří a máte informace o daném člověkovi/organizaci/vlastníkovi té IP. Ale nikdy jsem nečetl, že by někdo v ČR za to byl nějak stíhán.
Jak to tedy funguje v ČR?

Stran: [1]