Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Honza033

Stran: [1]
1
Studium a uplatnění / MFF - Matematika vs Informatika
« kdy: 31. 01. 2019, 15:24:35 »
Ahoj, podávám teď přihlášky na VŠ a už jsem necelý rok studoval Obecnou matematiku v Brně s tím, že jsem musel z osobních důvodů ukončit a teď se rozhoduji, kde začnu od začátku.

Učivo jsem zvládal, patřil jsem mezi takový lepší průměr řekl bych, ale při porovnání studijního plánu a rozsahu učiva na Obecné matematice na MFF mám trochu strach, že to byl v Brně jen zlomek toho, jak náročné to je na MFF, tak uvažuji mezi kompromisem - jít na MFF, ale na Obecnou informatiku.

Uměl by někdo porovnat náročnost těchto dvou studijních programů, nebo vlastně třeba i celkově náročnost matematiky a informatiky? K matematice jako takové mám určitě blíž, než k informatice, ale mám obavy, že bych na to nestačil, což vzhledem k tomu, že už jsem rok studoval, by nebylo úplně ideální.

Chápu, že mi tady nikdo 100% nezaručí, co zvládnu a co ne, ale kdyby někdo měl aspoň nějaké objektivní srovnání, budu moc rád.

Stran: [1]