Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - pstast

Stran: [1]
1
Distribuce / Debian Jessie a přechod na stable
« kdy: 01. 04. 2015, 10:52:01 »
Řekněme, že si nyní nainstaluji Debian Jessie, který je v beta verzi a ještě není stable.

Jak pak po vydání Debian Jessie jako nové stabilní verze přejdu na tuto stabilní verzi? Dostanu se k tomu běžnými aktualizacemi pomocí APT nebo je tam nějaký háček a bude nutné provést přeinstalaci?

2
Hledám práci / Nabízím správu Linux serverů
« kdy: 09. 07. 2014, 00:01:54 »
Nabízím profesionální instalaci a správu Linux serverů - provoz webů, e-mailových služeb a dalších aplikací, zabezpečení, zálohování, optimalizace výkonu, virtualizace, VPN, řešení problémů, programování PHP, veškeré související záležitosti a konzultace.

Specializace na distribuce CentOS, Debian a příbuzné.

Možno jednorázová i dlouhodobá externí spolupráce. Zkušenosti 14 let v oboru.

Podrobnosti a reference v mém profilu:
http://navolnenoze.cz/prezentace/stastny-petr/

3
Sítě / Jak vypnout netfilter
« kdy: 06. 11. 2010, 19:31:26 »
Potřeboval bych radu, jak úplně vypnout netfilter. Jedná se o Fedora 13 a problém je, že netfilter i všechny jeho další moduly (nf_conntrack) jsou zakompilovány v jádře, takže to nelze odebrat jako modul. Hlavně se potřebuji zbavit conntracku.

4
Server / Ext2/ext3 pro virtuální disk
« kdy: 11. 07. 2010, 23:01:17 »
Přemýšlím, zda není zbytečné ve virtuálním disku (pro virtuální server) používat ext3, tedy žurnálování, když o žurnálování se stará filesystem na fyzickém disku, který je pod tím. Dlouze jsem hledal, ale žádnou úvahu na toto téma jsem nenašel. Nějaké názory?

Stran: [1]