Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - egyptan_skinuhead

Stran: [1]
1
Zdar,

mám za sebou nějaký zkušenosti a elitní vzdělání. Jsem čistokrevnej developer, žádný testování/administrace apod. Profesionálně se věnuju C++, obstojně zvládám Perl, Javu, Linux, pár dalších věcí ne-obstojně, zbytek jsem schopnej se rychle naučit. Soft skills mám, aj není problém. Z různejch důvodů se poohlížím po práci. Rád bych zakotvil a pár let vydržel v IT korporaci typu Cisco, Oracle, HP apod. (jen ne, prosím, Microsoft, IBM).

Dívám se po mzdách na různejch pozicích/v různejch firmách, obrázek sem si udělal už docela dobrej, ale chtěl bych ho ještě zpřesnit.

Dobrou (a myslím, že dost pravdivou) představu si lze udělat podle následujících tabulek:

http://archiv.ihned.cz/c1-64175890-nedostatkovym-zbozim-v-tuzemsku-jsou-programatori-naroky-a-platy-rostou
http://www.platy.cz/platy/informacni-technologie
http://www.dotyk.cz/byznys/mzdy-v-ceskych-firmach-nejlepe-plati-microsoft-nejhure-obchody-hruska-20161026.html
http://ekonomika.idnes.cz/v-nejlepe-platici-firme-berou-prumerne-200-tisic-mesicne-p1a-/ekoakcie.aspx?c=A090301_204251_ekoakcie_abr

Pozor, koukejte na datumy zveřejnění článků. Dost se divím, že v těch aktuálnějších už není na předních pozicích Cisco a naopak že Avast je dost vysoko - navíc je ještě za AVG, které nedávno koupil...

Hodně mě láká Cisco, nedávno mi psal na LinkedIn jejich HR. Má tu někdo zkušenosti s Ciscem, Oraclem, HP? Jaká je tam kultura? Případně nějaké komentáře k platovým možnostem v Praze?

Stran: [1]