reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - nepohodlný

Stran: [1]
1
Odkladiště / Výběr registrátora domén
« kdy: 29. 08. 2019, 11:35:02 »
Zdravím kolegové,

chci si registrovat nějaké nové domény, napadlo mě znovu zhodnotit vhodného registrátora, nicméně to není můj denní chleba. Dokázal by mi někdo poradit vhodného registrátora např. na základě [1] abychom se bavili konkrétně?

Děkuji

[1] https://www.nic.cz/whois/registrars/list/1/

2
/dev/null / Ignore LinkedIn
« kdy: 15. 08. 2019, 12:06:31 »
Zdravím kolegové,

znáte někdo srovnatelnou nebo lepší alternativu k LinkedIn pro zahraničí i Českou Republiku?

Díky

3
O serveru Root.cz / Pravidla diskuze
« kdy: 09. 08. 2019, 15:11:24 »
Dobrý den vážená redakce,
přestože jsme často ujišťováni že cenzura diskuze má zajistit věcnost a slušnost, pokaždé když
otevřu diskuze mohu se přesvědčit o opaku. Blokujete kdejaké názory které Vám z ideologických důvodů nevyhovují přestože jsou k diskuzi a slušné, o tom jsem se přesvědčil osobně nejen já sám jak se lze dočíst, tak by mě zajímalo, co je např. na tomto názoru slušného nebo aspoň věcného a proč si nemám myslet že celé to vaše cenzorování není jenom o podporování názorů vybraných kamarádíčků? Děkuji

Ondra Satai Nekola 81 Zlatý podporovatel
1) bullshit
2) bullshit

[https://www.root.cz/zpravicky/gnome-zrizuje-tym-pro-inkluzi-a-rozmanitost/#o1025981]

4
@Redakce root.cz

Dobrý den,

zaregistroval jsem že po editaci příspěvku (ještě před schválením) jsou do editovaného textu ono příspěvku při znovu-odeslání vloženy navíc odřádkování  '
' které se pak ale samozřejmě projeví po uložení v příspěvku.
Je tohle záměr nebo bug?

5
O serveru Root.cz / Abych furt jen neremcal
« kdy: 18. 06. 2019, 13:12:26 »
 ... tak chci takto pochválit redakci root.cz za to že nechala oddělat nesouhlasné tlačítka z diskuze. Vypadá to mnohem líp a vede to diskuzi pozitivním směrem - líbí nebo nic (nezájem). Super.

6
Dobrý den vážená redakce,

stále se mě jaksi pořád dokola dotýká zajímavá praxe. Některé názory, asi málo evropské či západní, byť k diskuzi, čekají i dny na schválení, zatímco některé (asi) vhodnější (o nějaké věcnosti či "k tématu" se ani nebavím...) jsou schvalovány a přidávány průběžně stále za tímco ostatní čekají.
Jakési neurčité odpovědi "nakonec jsou schváleny" se mi dostalo už v jiném vlákně, nicméně jedná se právě o to "kdy".

Existuje nějaká finální verze pravidel pro příspěvky na root.cz nebo seznam "nepohodlných" přispěvatelů? Možná kdyby jste takový seznam zveřejnili, mohli jste jim i sobě ušetřit námahu.

Děkuji

7
O serveru Root.cz / Nová taktika?
« kdy: 12. 06. 2019, 13:15:30 »
Dobrý den vážená redakce,

stalo se novou taktikou že "nehodící" se příspěvky, které neobsahují vulgarity a jsou k tématu prostě nesmažete, ale necháte viset ve stavu "čeká na redakční chválení"?
Takhle mi tam visí příspěvky skoro už den zatímco u ostatních diskuzí se normálně vesele diskutuje. Pokud se Vám to vážně tak nehodí, tak můj profil prostě smažte. (Nejen) v Číně s tím mají dobrou zkušenost, tak možná by se Vám to taky hodilo ...

Děkuji

8
/dev/null / Čechismy
« kdy: 04. 06. 2019, 20:24:08 »
Zdravím,

mohl by mi někdo vysvětlit jaký je benefit maskování velmi odbře známých a naprosto rozšířených anglických IT termínů nějakými smyšlenými čechismy? Je to móda? Je to šílenství? Má to jiný benefit než jako podivný druh humoru?

Děkuji

9
O serveru Root.cz / Názor čeká na schválení
« kdy: 13. 05. 2019, 13:42:20 »
Dobrý den Vážená redakce,

chci se zeptat jak je to nyní s cenzurou na rootu. Ten kdo se proviní proti názorové policii už nemůže ani automaticky přidávat názory?
Zasedá k tomu nějaká komise z těch co si zaplatili víc a ví kdo co smí říkat (jako s počtem hlasů) nebo prostě někdo z redakce rozhodne kdo je vhodný?

Děkuji

Stran: [1]

reklama