Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Dan Ohnesorg

Stran: [1]
1
Hardware / Identifikace sériového protokolu
« kdy: 27. 07. 2023, 01:02:46 »
Prosim nepoznate nekdo co je to za protokol? Myslim jako jakou knihovnou ho dekodovat. Posila to elektricky zamek FUHR a vyrobce tvrdi, ze je to super tajne a nikomu nerekne jak s tim komunikovat.

Je to neco co po jednom dratu komunikuje obousmerne, v klidu to ma 12V. Klasicky seriovy port to zrejme neni, je videt ze osciloskop to jako UART dekoduje spatne. Je mozne, ze log. 0/1 je dana sirkou pulsu. Treba to nekdo pozna abych nemusel psat vlastni dekoder.


2
Nabízím práci / Linux Administrátor
« kdy: 28. 04. 2014, 22:56:47 »
Chcete být rootem na Rootu?

Neříkáme, že se jím stanete už zítra, ale pozítří možná ano. Pro posílení týmu našich linuxových administrátorů hledáme nového kolegu. Nemusí umět všechno, ale musí mít chuť se učit. A postupně se vypracovat od základů k serverům s velkým provozem.

Očekáváme základní orientaci v GNU/Linuxu, především Debianu. Schopnost držet se standardizovaných řešení, aby kolega z další směny mohl navázat na rozpracovanou konfiguraci. Klademe důraz na bezpečnost a spolehlivost. A budete potřebovat i slušné vystupování při telefonické a emailové komunikaci se zákazníky.

Nabízíme slušné zacházení, respektování pracovní doby, spolehlivě vyplácíme výplaty. Koho za celý den neomrzí kolegové, může vyrazit i sem tam na nějakou firemní akci.

Místem výkonu práce je kancelář v Plzni.

Kontakt:
AdminIT, s. r. o.
http://www.adminit.cz
email: prace@adminit.cz
tel: 312 313 611

Stran: [1]