Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - kapustnacek

Stran: [1]
1
Vývoj / .NET junior
« kdy: 12. 03. 2015, 20:00:28 »
Zdravím všechny,

předem bych chtěl deklarovat, že si jsem vědom své hluboké nevzdělanosti v oboru, takže někteří si můžou odpustit očekávané urážky ala "běž doplňovat flašky do Tesca".

Zajímá mě ale názor místních intošů, takže.. Jsem zaměstnancem velké nadnárodní společnosti, mou "profesí" je ale spíše úředničina/management/ekonomika. Zdaleka ne IT. Přesto, "vystudovanou" mám SŠ obor počítačové sítě a VOŠ podobného zaměření (jsem chvíli po dostudování). Programovaní mám jako koníčka po práci/fitku/atd., nicméně baví mě to a mít na to více času, mělo by to snad ještě vzestupnou tendenci. Věnuji se tomu po večerech zhruba rok a půl, předtím jsem měl zkušenost jen s kodováním webu.

Bohužel, nejsem si vůbec jist svým "programovacím IQ" a znalostí obecně. Zkusit juniorskou pozici mě strašně láká, i když cítím, že dost hapruji i v základech. Většinu svých věcí vytvářím stylem "pokus omyl", do akademického nebo opravdu efektivního kódu to bude mít daleko. Nejvíce zkušeností mám v C#, momentálně hlavně v Unity3D, případně WPF/XNA. Naprosté základy v ASP.MVC.

Můj dotaz nebo spíše podnět k diskusi (případně urážkám jaký jsem debil :-D) zní - má cenu to zkoušet? Na jakou oblast se před podobným pokusem o juniorství zaměřit? Co by takový junior vlastně měl zhruba znát? Někdo tvrdí že v podstatě prd, další by chtěl hotového programátoru "lopatu" v před-analytické fázi..

Snad neporuším pravidla, pokud postnu odkaz na galerii výtvorů, dříve určenou pouze pro mou osobní potřebu. Jen ať mátě představu o jaké úrovni hovořím.

http://manadev.blogspot.cz/

dík  :-X

Stran: [1]