Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - n0

Stran: [1]
1
Sítě / iVysílání - geoblokace IPv6
« kdy: 03. 01. 2017, 06:15:02 »
cest,

tak jsem po nakonfigurovani openvpn zjistil ze VPS (forpsi) ma pridelenou polskou ip (moje blbost ze sem na to nekouk predem) a tak jsem zacal premyslet jak to obejit. Jeste mam pridelenou IPv6 a po kratkem googleni jsem zjistil ze u ipv6 neni tak jenoduche zjistit lokaci.

Takze mate nekdo zkusenosti s ivysilanim ze zahranici pri uzivani ipv6? Blokuji/neblokuji?

Diky

2
Studium a uplatnění / IBM Brno BAND
« kdy: 21. 02. 2015, 18:15:19 »
Ne nejedná se o punkovou kapelu ;o)

Tak IBM tu je poslední dobou populární téma, tak by mě zajímalo jestli někdo nemá info o BANDech - pro nezasvěcené je to platové pásmo.

Dočetl jsem se, že víc o tom budou vědět menežři takže nějakej bývalej nebo nemáte kamaráda? :)

Zajímá mě orientačně rozpětí dle bandu.

Pokud nikdo nic tak by sme se mohli bavit o platech obecně. Mě naposledy dostalo, že tu jsou třeba dva stejní zaměstnanci co dělají stejnou práci jen jeden je tam třeba o rok dýl ale zato o hodně víc to fláká, zatímco ten druhej se snaží a jde to i vidět, ale přidáno dostal ten první - poznámka: ani jeden si o zvýšení neřekl. Rozmar menežra? Jako já se tu občas nedivím ničemu, ale třeba někdo ostřílenej bude vědět co za tím stojí.

3
Odkladiště / Psaní všemi deseti - rozložení klávesnice
« kdy: 05. 02. 2015, 00:32:52 »
Je tu nějaký programátor co píše všemi deseti a má české rozložení klávesnice?

Učím se teď datlovat celým arzenálem, ale programovat zatím ne, protože jsem zvyklej na českou klávesnici a v ní datlovat znaky s altem nebo shiftem je docela náročný, takže si hraju s myšlenkou, že do toho kopnu a přejdu na anglickou.

Dilema přichází s nabodeníčkama. Už se nemůžem vymlouvat na špatný charset, takže fulltime EN nebo přepínat na CS při psaní našincum?


Hm, při psaní si to trochu člověk ujasní, takže s..t na to. Stejně jsou všechny ty unixácký/IT věci dělaný pro EN a aspoň si člověk procvičí tu věc co neustále baží po lenosti. :) Každopádně přidejte svou trošku.

Stran: [1]