1
Odkladiště / OSVČ a komunikace s OSPOD
« kdy: 02. 11. 2025, 06:50:34 »
Ahoj všem,
Máte prosím někdo přesné zdůvodnění, proč musí OSPOD v komunikaci s OSVČ (tj. DS FO) používat datovou schránku? Nemůžu to (zatím) nikde najít,pan Peterka to kdysi psal na lupě, to pamatuju, dokonce se to probíralo v diskusi ... Ještě jsem to nenašel.
OSPOD tvrdí, že mi něco posílat nemusí (a ani nemůžou), soud s tím potíže nemá.
ISDS je pro komunikaci s OVM ... Což je jak soud tak i OSPOD ...
Děkuji za případné konstruktivní komentáře.
MM
Máte prosím někdo přesné zdůvodnění, proč musí OSPOD v komunikaci s OSVČ (tj. DS FO) používat datovou schránku? Nemůžu to (zatím) nikde najít,pan Peterka to kdysi psal na lupě, to pamatuju, dokonce se to probíralo v diskusi ... Ještě jsem to nenašel.
OSPOD tvrdí, že mi něco posílat nemusí (a ani nemůžou), soud s tím potíže nemá.
ISDS je pro komunikaci s OVM ... Což je jak soud tak i OSPOD ...
Děkuji za případné konstruktivní komentáře.
MM