Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - mensinamlcici

Stran: [1]
1
Odkladiště / OSVČ a komunikace s OSPOD
« kdy: 02. 11. 2025, 06:50:34 »
Ahoj všem,


Máte prosím někdo přesné zdůvodnění, proč musí OSPOD  v komunikaci s OSVČ (tj. DS FO) používat datovou schránku? Nemůžu to  (zatím) nikde  najít,pan Peterka to kdysi psal na lupě, to pamatuju, dokonce se to probíralo v diskusi ... Ještě jsem to nenašel.

OSPOD tvrdí, že mi něco posílat nemusí (a ani nemůžou), soud s tím potíže nemá.
ISDS je pro komunikaci s OVM ... Což je jak soud tak i OSPOD ...


Děkuji za případné konstruktivní komentáře.

MM

2
Ahoj, podědil jsem windows server, FQDN končí na .local. Lze to změnit jinak než reinstalací?

Děkuji všem za případné komentáře (odpověď ano stačí abych hledal déle než obvykle)

Stran: [1]