Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Airywave

Stran: [1]
1
Bazar / Koupím MXM II 9600M GT DDR3
« kdy: 05. 11. 2013, 09:55:37 »
Zdravím,

Koupím grafickou kartu do MXM ii slotu - Nvidia 9600m GT ddr3, bohužel na ebay i aukru to mají předražený a nemohu si být jist že mi opravdu pošlou Acer kompatibilní kartu a ne přeflashlou MSi.

Jsem ochoten za to dát do 2 000,-


2
Bazar / MXM II grafická karta pro Acer 7720g
« kdy: 21. 02. 2013, 20:28:53 »
zdravím, koupím pokud možno co nejlevněji grafickou kartu do MXM II slotu v mém dědečkovi Acer 7720g. Nemám peníze na novej laptop a bohužel pro další rozvoj ve svém programátorském umění potřebuji být online/k dipozici častěji než jen doma na desktopu.

ideálně bych si představoval 8600m GT a novější, v nejlepším případě 9600m gt s dd3 pamětí, nicméně není to podmínka. Rozhoduje hlavně cena. Potřebuji to především pro práci :)

Zkoušel jsem nedávno kartu z MSI laptopu s i bez flashlýho BIOSu nicméně karta nefungovala tak jak má takže proto ta podmínka vytáhlá z Aceru.

díky moc za jakoukoliv nabídku či odkaz na někoho kdo tyto historický kousky levně prodává.

3
Odkladiště / Zdroje ke studiu programování
« kdy: 12. 04. 2012, 23:21:18 »
Zdravím všechny čtenáře tohohle fóra,

Jsem student IT oboru na jedné z Pražských VŠ, konkrétně ČZU 1. ročník, protože je studium silně teoreticky zaměřený a je docela rozházený rozhodl jsem se že se pokusím dostudovat ale ne za každou cenu a radši se budu více věnovat věcem se kterými na trhu práce spíše uspěji.


projel jsem si jobs.cz nabídky práce pro programátory a mám docela dobrou představu co je žádané a co bych měl umět.
(Rozhodl jsem se naučit se pořádně C/C++ a poté přejít na C# nebo Object C/Cocoa, ale chci umět i alespoň nadstandartně HTML, PHP a CSS)


teď ta hlavní otázka na kterou jsem zatím nikde nenašel odpověď ->  Jaké verze se mám učit?
třeba u HTML jsem nikde v požadavcích nenašel verzi, je mi jasné že 4ka pomalu končí ale 5ka ještě nemá dokončený standardy.
Pak u C/C++ když jsem otevřel učebnice případně www stránky pokaždé jsem našel i u nejzákladnějších programů lehce odlišnou syntaxi (např. C++ - std::cout co mi vyhodí jako vzorovej příklad devC a samotné std co mi vyhodí code:blocks).


možná se ptám zbytečně pro nedostatek znalostí ale hodily by se mi co možná nejaktuálnější zdroje (www i knihy) ze kterých bych měl čerpat abych se neučil zastaralé věci a neškodil si tak.má někdo k tomuto tématu dobrou radu?

 

Stran: [1]