Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - k.jarek

Stran: [1]
1
Desktop / Alternativa ke Kontactu?
« kdy: 13. 09. 2012, 09:31:02 »
Zdravim, sháním nějakou alternativu ke Kontactu v KDE, takže kalendář, mail, TODO, poznámky, kontakty apod. Možnost synchronizace s Google službama. Rozhraní bych rád klasiku přes program, optimálně pro KDE, ať to nevypadá "vyblitě". Ne webové rozhraní. S tím související i integraci do systému, takže notifikace apod.  Nevěděl by někdo o něčem? Vyzkoušel jsem některé programy z diskuse ve vedlejším vlákně ale vše web a nebo mi nejedou. Systém je x86_64. Předem díky za rady.

2
Sítě / OpenWRT vs. DDWRT na TP-WR741D v2.4
« kdy: 08. 05. 2012, 11:43:32 »
Zdravím, měl bych několik otázek na zdejší členy, kteří používají některý z těchto firmwarů, jestli by mi mohli prosím poradit.
Mám výše zmíněný TP-Link ve verzi 2.4. Na stránkách OpenWRT (http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr741nd) kde je napsáno následující trunk (Test na vlastní nebezpečí) (r26878) a poznámka Rounded chassis (box branded WR740N). Using r30919 needed notes to access the router.
Dále jsem našel na DDWRT  tento router opět s podporou do v2.0 a balíšek s touto podporou je beta verze.
Teď je tedy otázka, zda by jste mi doporučili Open nebo DD, dále kde je větší riziko, že se něco nepodaří, zda spíše u bootu nebo až po naběhnutí (nestabilita, nefunkční wifi apod.) s tím, že by to šlo, předpokládám, opravit náhráním původního FW.
Pokud by něco nevyšlo a nedostal jsem se na webrozhraní pro obnovu původního FW, jak dále postupovat, abych mohl opět nahrát původní FW a router byl opět funkční?
Omlouvám se, že se ptám na takový, pro někoho, blbosti, nikdy jsem to nedělala a chci zas zkusit a naučit se něco nového. Předem díky za rady.

3
Bazar / K:Algoritmy v C od Robert Sedgewick
« kdy: 18. 02. 2012, 16:48:52 »
Zdravím, neměl by někdo tuhle knihu na prodej nebo nevíte kde se dá koupit? Kdo by měl bo věděl, nechť napíše, díky.

4
Software / Nejde spustit program v editoru Geany
« kdy: 08. 02. 2012, 20:17:28 »
)Zdravím, chtěl bych se zeptat zda nevíte proč mi nejde spustit program? V geany napíšu nějaký kód a všecko proběhne v pořádku ale když dám spustit tak to napíše:
Kód: [Vybrat]
./geany_run_script.sh: řádek 5: ./matice: Operace zamítnuta


-------------------------------
(program exited with code: 126)
Press return to continue

tak jsem si myslel, že mám jenom špatně nastavenou Geany tak jsem to zkusil přes Konzoli a když dám ./matice tak to hodí
Kód: [Vybrat]
bash: ./matice: Operace zamítnuta

a když to napíšu blbě  místo ./ dám sh tak to dá tohle:
Kód: [Vybrat]
matice: matice: binární soubor nelze spustit

Chybu to hází u všech souborů, i u dřívějších funkčních. Systém je openSUSE 12.1 x64. Poraďte prosím, kdo ví, zkoušel jsem psát na jejich forum ale nějak mi nejsou schopni poradit. Díky

Stran: [1]