1
Sítě / NIC teaming pro rychlejší upload z VMware ESXi
« kdy: 01. 12. 2023, 10:58:01 »
HP Proliant s 2x 1Gb NIC je propojen do 10Gb switche.
Na serveru beźí ESXi, jednotlivé VM jsou přípojeny do vSvitche přes 10Gb vNICs.
Rychlost kopírování dat a VM na/ze serveru je limitována práve tím 1Gb uplinkem.
Jak nejlépe "zteamovat" ty dvě 1Gb síťovky, abych zvýšil rychlost? (Nemyslím celkový throughput pro více VM, ale nalití dat z 10Gb sítě do 1 VM). A co nastavit na HW switchi kam přípojím ty 2x 1Gb?
Možností teamingu je víc, proto se ptám pro tento konkrétní případ. Předem díky.
Na serveru beźí ESXi, jednotlivé VM jsou přípojeny do vSvitche přes 10Gb vNICs.
Rychlost kopírování dat a VM na/ze serveru je limitována práve tím 1Gb uplinkem.
Jak nejlépe "zteamovat" ty dvě 1Gb síťovky, abych zvýšil rychlost? (Nemyslím celkový throughput pro více VM, ale nalití dat z 10Gb sítě do 1 VM). A co nastavit na HW switchi kam přípojím ty 2x 1Gb?
Možností teamingu je víc, proto se ptám pro tento konkrétní případ. Předem díky.