Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - JakyLoginNevim

Stran: [1]
1
Studium a uplatnění / Matematika na ČVUT/MUNI/VUT
« kdy: 06. 02. 2023, 09:45:07 »
Zdravím, tento rok se chci hlásit na vysoké školy se zaměřením na IT, ale chtěl bych se rozhodnout podle náročnosti matematiky.

Na ZČU, kterou mám nejblíže je z nějakýho důvodu v 1. semestru 4x předmět o matematice.

Jak je to s matematikou na ČVUT FIT/MUNI FI/VUT FIT? Je tu nějaký student/absolvent zmíněných fakult, který by dokázal zhodnotit náročnost matematiky? Kolik předmětů o matice je v semestru? Zvládne jí v pohodě i člověk z průmyslovky, nebo se počítají větší znalosti z gymnázií?

2
Studium a uplatnění / IT na VŠ se sítěmi?
« kdy: 26. 01. 2023, 17:04:00 »
Zdravím,
 jsem ve 4. ročníku na SŠ se zaměřením na IT a dívám se po vejškách a chtěl bych pokračovat v IT. Co mě nejvíce baví (a chtěl bych, aby mě to taky živilo), tak jsou sítě a celkově administrace.
 Nejbližší vejšku mám v Plzni FAVku na ZČU. S čím mám ale trochu problém je, že počítačové sítě jako předmět jsou až ve třeťáku a popřípadě jako specializace na magistreském studiu. Proto bych se chtěl zeptat, zda podobně je to takhle i na jiných vejškách, nebo je zde nějaká, kde třeba už ve druháku si můžu vybrat specializaci na sítě nebo aspoň nějaké předměty ohledně sítí?

Stran: [1]