Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David Sabacky

Stran: [1]
1
Ahoj,

pracuji na malé škole, máme Linux, a to jak pro učitele, tak pro děti. Důvodů je spousty, jak pro, tak proti, ale podle mne je jeden velmi důležitý, a to, že děti mají možnost poznat alternativu. Microsoft se snaží jak může uvrtat lidi pouze pro Windows (což chápu), ale je důležité mít nadhled i informaci, že existuje i jiná možnost. Jako hezký příklad je i Microsfot Teams a Google Calssroom. Ten první můžete provozovat pouze a jenom na Windows, ten druhý jen přes prohlížeč,a  to je mému srdci blíže.

D

2
Sítě / Re:stream na youtube a nastavení Mikrotiku
« kdy: 20. 12. 2020, 12:58:31 »
Tak nakonec jsem se dozvěděl přímo z Dahui, komunikují i v neděli a slovenšině, že tato kamera  Dahua DH-S022404T-GH stream vůbec nepodporuje, i když na to má SW a můžete to tam nastavit :D. Musím si koupit jinou, a to Pro-AI rady teda kamery Ipc-hfw5x4x alebo hdw5x4x alebo hdbw5x4x.

Takže kameru vrátím a koupím jinou. Kameru mi doporučil distributor, ale co holt nadělám.

Díky všem za rady a podporu, snad to do budoucna taky někomu pomůže.

David

3
Sítě / Re:stream na youtube a nastavení Mikrotiku
« kdy: 20. 12. 2020, 10:49:45 »
Díky moc za odpovědi, nevypadá to moc dobře.

No my to potřebujeme dostat na web. Možná by to streamovat přímo na web, neznáte nějakou možnost, tím myslím přehávač do iframe, kam bych přímo streamoval?

Samozřejmě tam nemám veřejnou IP adresu.

Díky

D

4
Sítě / Stream na YouTube a nastavení MikroTiku
« kdy: 19. 12. 2020, 23:59:30 »
Zdravím,

mám Dahua kameru, kterou mám připojenou na wAP Mkrotik LTAP s LTE modemem. Ethernet a Wifi mám v brigde a v NAT mám srcnat maškarádu z celého IP rozsahu na LTE připojení. Spojení s netem mi funguje, ale potřebuji nastavit stream do youtube. Podle mne mám v kameře všechno správně, ale stále se mi nedaří navázat spojení.

Když na kameře zadám adresy youtube, včetně stream klíče, je na Mikrotiku na LTE vidět, že se zvýší provoz, včetně ekvivalentu v případě změny kvality videa.

Nemáte někdo nějaký tip nebo nějakou zkušenost? Už jsem zkoušel všechno a asi jak je vidět nejsem v sítích zrovna kovaný.

Díky

David

Stran: [1]