Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jiří Gualiner

Stran: [1]
1
Taky mě přijde ten projekt  nějakej "divnej".   Zhruba před měsícem jsem zkusil hodnotit svého bývalého zaměstnavatele (systém to umožňuje), nicméně tam hodnocení stále není, a visí tam jen stále (jedno) nějaké 100% pozitivní hodnocení stávajícího zaměstnance (HR? nebo placený optimista?).   
Buď ať hodnocení bývalých firem zakážou - je tu samozřejmě riziko ublíženeckého hejtování ( na glassdooru jsem to už viděl) nebo ať to publikujou rovnou a nebojej se toho.             

Mohu se přidat. Moje zkušenost je taková, že po přidání mého hodnocení jsem byl emailem vyzván k ověření, zda jsem ve firmě pracoval/pracuji, udělal jsem tedy fotku své firemní vizitky a vše se chvilku tvářilo normálně. Po nějakém měsící, jsem zabrouzdal zpět, jen tak jsem juknul a .... celé moje hodnocení je pryč i s dalšíma - ne tak strašně rozjařené hodnocení jsou smazány (nekritické  hodnocení "lidí" zůstaly).

Buď je v tom zákulisní kšeft s "veřejným krédem firmy", nebo..... no jinak to nedává úplně smysl (protože na jiné firmy negativní hodnocení jsou - i vcelku dost kritické komentáře).

Podle mého názoru je to nedůvěryhodný web a nedůvěryhodné hodnocení.

Stran: [1]