reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Vrozkrokkop Kopalsson

Stran: [1]
1
Odkladiště / Re:Auta na baterky - má to budoucnost?
« kdy: 11. 09. 2019, 08:58:14 »
Diskutoval jsem pod jedním článkem jinde:

…Za překvapivě příznivou cenu 429 900 Kč začíná automobilka Škoda prodávat u tuzemských dealerů svůj první elektromobil Citigo e iV…

Porovnám to s dalším tvrzením z dnešního internetu:
…CITIGO 3D Již od: 199 900 Kč…

Až se cena elektroaut bude moci srovnat s cenou normálních aut, začnu o tom (možná) uvažovat a porovnávat další parametry. Do té doby to bude pro mne a hlavně pro mou šrajtofli jen zajímavý experiment.

2
Odkladiště / Re:(Rádoby)frikulínská komunikace firem
« kdy: 11. 09. 2019, 08:54:30 »
Já bych to až tak neodsuzoval. IMHO inzerát má hlavně zaujmout případného zájemce. Třeba když nějaká firma nabídne jízdu na velbloudovi o polední pauze, třeba to vzbudí zvědavost potenciálního zájemce aby se tam aspoň šel podívat a zjistil, že sice žádného velblouda nemají, ale o tu pracovní pozici se začne ucházet.

3
Jakou školu studuješ a ve kterém ročníku (jestli to není tajné)? Technické školy bývají dost náročné (vlastní zkušenost) a moc času ti (aspoň v prvních ročnících než se rozkoukáš co si můžeš dovolit) na bastlení nezbyde.

4
První co mne napadlo předepsat v čem se ty semestrálky mají vytvářet.
A druhé co mne napadlo vytisknout a šířit jako papírový dokument. Případně naskenovaný soubor.

Stran: [1]

reklama