Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - 02022

Stran: [1]
1
Studium a uplatnění / Zkušenosti STAPRO
« kdy: 30. 06. 2019, 15:09:45 »
Hezkou neděli všem, má tu někdo zkušenost se zaměstnáním ve společnosti STAPRO?
Budu vděčný za jakýkoliv ohlas.

2
Studium a uplatnění / Jakým směrem?
« kdy: 31. 05. 2019, 10:57:08 »
Krásný den vespolek,

rád bych s vámi probral jednu věc. Uvažuju o tom, že bych se pár hodin týdně věnoval psaní kódu z domova. Normálně pracuju na HPP v jiném oboru a současnou práci zatím určitě opouštět nechci, ale doména IT všeobecně mě zajímá a případně bych časem přeběhl. Co umím? Základní znalost .NET (C#), trochu Python, střední znalost HTML5/CSS3. Co je moje představa?

- Práce z domova v rozsahu několika hodin týdně a jednou za pár dní osobní setkání se zadavatelem práce kvůli konzultacím apod.
- Z počátku bych byl ochotný se zapojit jako úplná lopata do nějakého menšího projektu bez nároku na honorář, stěžejní jsou pro mě zkušenosti
Teď vyvstává několik otázek - jednak, je moje představa slučitelná s realitou? Další věc je - jakou cestu zvolit? Osobně mi přijde reálnější dělat z domova frontend webu / web aplikace, než např. desktop/mobile aplikace. Takže prohloubit znalost HTML, CSS, přidat JavaScript, react / angular / vue...? Web ale není uplně ta oblast, která by mě nejvíc lákala, spíš právě ty desktop / mobile aplikace, popř. embedded systémy.
Další možnost co mě napadla by bylo uplatnit znalosti z domény ve které pracuju např. jako konzultant v nějaké IT firmě a odtamtud se prokousat na pozici samotného vývojáře softwaru?
Váš pohled na tuhle problematiku?

Díky všem za komentáře.

Stran: [1]