1
Vývoj / Re:Nový systém pro vývoj softwaru
« kdy: 09. 06. 2026, 09:58:42 »... a když to vezmu kolem a kolem... tak bych šel ještě hlouběji - na co HTML na texty? na co texty? bude AI - kdo by měl číst? a programovat? proč? na co? zdlouhavý - něco psát a číst... AI si s náma popovídáTřeba na komunikaci s tou AI? Co koukám, tak +- všechny AI mají primárně textové rozhraní. Nějaké povídání se řeší akorát tak další konverzní vrstvou.nově narození nebudou chtít číst a psát když bude AI vše povídat...
To textové rozhraní je úspornější, rychlejší a zároveň míň náchylné na okolní prostředí.
Hlas má výhodu hlavně když tu komunikaci dělám bokem k něčemu dalšímu, takže nemám volné ruce. Prostě z nějakého důvodu nemůžu použít pořádnou klávesnici.
Proč by měl ve dnešní době někdo ztrácet čas posloucháním nějakého povídání, když to může prohnat skrz AI a dostat to důležité a zajímavé jádro v pár řádcích textu?

nově narození nebudou chtít číst a psát když bude AI vše povídat...
No a nemyslím si že používají GCC kvůli tomu že by C nebylo přenositelné.