Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - skybber

Stran: [1]
1
Po HotswapAgentovi nemůžete chtít zázraky, jako je reload Vašeho proprietárního frameworku. Na jednoduchoučké aplikace, ktere bootuji pár sekund to nedává smysl, jak píšete. Určitě víte, že srovnání s  JRebel z různých důvodů je taktéž nesmyslné... Autor původního dotazu hledá téma pro bakalářskou práci ve Spring. Spring plugin v HotswapAgentovi vyžaduje znalost mechanismu konfigurace, dynamické CGLIB proxy a ruzných Spring keší, zkrátka  je to dobrá cesta nezůstat někde na povrchu, ale dostat se hlouběji do mechanismů práce Java frameworků.

2
Prave, kdyby nebylo v HotswapAgentovi co zlepsovat, tak to sem nepisu. Jinak zvedne code base? To myslis vazne nebo nevis o cem pises?

3
REST/AJAX aplikaci zvládne šikovný středoškolák. Pokud chceš proniknout hlouběji do architektury Springu, tak výborné téma je Spring Plugin pro HotswapAgent https://github.com/HotswapProjects/HotswapAgent/tree/master/plugin/hotswap-agent-spring-plugin

Stran: [1]