Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - fkefurt

Stran: [1]
1
Sítě / Re:T-Mobile Fiber - Sagemcom 5670 a bridge mod
« kdy: 12. 04. 2026, 13:07:22 »
Koupil jsem Huawei HG8010N-10, registrace pomocí SMS proběhla okamžitě, ale nepodařilo se spojení PPPoE. Zkoušel jsem Turris Omnia nebo tp-link Deco BE22. Podpora z T-Mobile žádná, ("je to vaše zařízení, do toho my nevidíme"). Protože nemám žádné extra znalosti sítí, tak jsem to vzdal a pořídil si jejich Sagemcom 5670.

2
Sítě / Re:Internet od O2 funguje pomalu
« kdy: 26. 03. 2026, 11:23:07 »
Měl jsem stejný problém, různé testy rychlosti dávaly nesmyslné hodnoty. Technik z T-Mobile mi poradil speedtest.net a ten ukazuje správné hodnoty.

3
Sítě / Re:Rozvod optiky po bytě T-Mobile
« kdy: 20. 10. 2025, 16:37:14 »
Z vlastní zkušenosti, (právě probíhající instalace), z chodby do bytu tlustší kabel do instalační krabice, tam je spojka SC/APC, dále vlastní kabel, (třeba [https://www.comfor.cz/sc-apc-sc-apc-simplex-9-125-sm-15m-arm-bily-3mm-b3-lszh]), libovolné délky, GPON umístit na vhodné místo co nejblíž routeru. Tlusté ethernetové kabely nebrat, existují ploché (flat), které se dají v pohodě ohýbat. Lepení optického kabelu na stěnu se používá i u profesionálních instalací, je potřeba mít odolnější (arm) kabel.

Stran: [1]