Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jenkings

Stran: [1] 2 3 ... 13
1
Bazar / Re:Prodám starší disky SATA a SAS
« kdy: 19. 06. 2026, 14:27:27 »
Máš ode mně dva maily, tedy jestli došly přes místní kontaktní form.. jsem trotl a neumím si to po sobě přečíst...

2
Bazar / Re:disky na prodej
« kdy: 27. 05. 2026, 11:43:10 »
Jaká by byla zhruba symbolická cena za nějaký mix pěti disků (SATA) abych upgradoval svůj NASkový RAID s 4x1TB diskama a měl jeden  do foroty na výměnu ? :)

3
Hardware / Re:Zkušenosti s kvalitou Unihertz Titan 2
« kdy: 14. 05. 2026, 12:10:38 »
Jak přesně chybějí notifikační ikony? Tomu bodu moc nerozumím.

Rozšiřování obrazovky jsem nepoužil, ani jsem neměl potřebu, takže nedovedu říct.

Co se týká klávesnice, tak používám SwiftKey beta (nebo jak se jmenuje ten jejich beta kanál na GP) a to co popisuješ jsem nikdy nepostřehnul. Zkus betu a uvidíš. Každopádně pan Logout používá tu release jako ty a na nic takového si nestěžuje.

4
Bazar / Re:Prodám Synology RS815RP+ po EOL
« kdy: 13. 05. 2026, 09:18:31 »
Tak když to tak čtu, tak asi opouštím aukční síň a přenechávám odvážnějším :)

5
Bazar / Re:Prodám Synology RS815RP+ po EOL
« kdy: 12. 05. 2026, 13:12:43 »
kolega by ho nakonec prý taky vzal celý...

6
Bazar / Re:Prodám Synology RS815RP+ po EOL
« kdy: 11. 05. 2026, 13:58:10 »
No vidíš, kolegovi jde zase primárně o ty disky, tak to nějak vymyslíme :D

7
Bazar / Re:Prodám Synology RS815RP+ po EOL
« kdy: 11. 05. 2026, 13:09:25 »
Kolega by prý po něm toužil, pokud by byl za nějakou drobnou úplatu k dispozici. Jaká je představa aby tě to přemluvilo poslat k němu místo do sběru ?

8
Bazar / Re:Prodám HPE Proliant Microserver Gen10 Plus
« kdy: 07. 05. 2026, 11:43:57 »
Koukám, že podle internetu je to cenově dost mimo moje možnosti a hlavně účelnost k tomu co potřebuju bohužel. Před pár lety jsem tu koupil gen8 za tisícovku, provozuju ho jako NASku, a klidně bych ještě jeden upotřebil.

9
Kdyby ho nikdo nevyužil nijak jinak, tak ho rád vezmu do sbírky :)

10
Bazar / Re:Daruji ASUS Eee 1000H
« kdy: 30. 04. 2026, 07:38:24 »
Já jsem tak trochu kompulzivní hromadič v tomhle.. Mně zajímá prakticky jakýkoliv mobil nebo notebook.

11
Bazar / Re:Daruji ASUS Eee 1000H
« kdy: 30. 04. 2026, 05:45:05 »
Prakticky jakékoliv notebooky, ale EEEčka se mi nějak rozmohly nejvíc. Každopádně rozhodně nepohrdnu :)
Když bys od toho chtěl odlehčit tak napiš na adoksnaj<uzenka>gmail<tetchka>com a domluvíme se :)

12
Hardware / Re:Co by měl umět váš notebook?
« kdy: 29. 04. 2026, 10:24:18 »
S3 sleep
+1

Kdyby se to aspon umelo nevypnout pri zaklopeni displeje... (Surface Pro 5 i 6 to takhle maji zadratovany ve FW a neda se s tim nic delat).

Tady se někdo má... já pořád píšu jako pračlověk poznámky do Surface 3 (nePRO) s 32GB interním úložištěm, což je na ten jejich Windows samotnej zoufale málo, takže na data mám permanentně zastrčenou mikroflešku do USB portu abych měl ty poznámky vůbec kam zapsat, jelikož samotnej windows se rozlezl po celým interním úložišti :D

13
Bazar / Re:Daruji ASUS Eee 1000H
« kdy: 28. 04. 2026, 10:55:40 »
sakra, zase jsem tu pozdě :D Tohle EEEčko ještě ve sbírce nemám :)
Tož, mu alespoň popřeju důstojný herní důchod :)

14
Bazar / Re:Prodám HDD WD Red 6TB
« kdy: 14. 04. 2026, 14:21:20 »
Na internetu se dají sehnat nové za 5 500.. tak se přidávám k předřečníkovi a taky se ptám na tu přidanou hodnotu

15
Hardware / Re:Zkušenosti s kvalitou Unihertz Titan 2
« kdy: 10. 04. 2026, 06:13:03 »
Já na radu Logouta používám microsoftí klávesnici která doručí diakritiku a umí nově i efektivně schovat tu SW klávesnici a zatím spokojenost

Stran: [1] 2 3 ... 13