Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - jannk

Stran: [1]
1
Sítě / Re:Parental control na OpenWRT
« kdy: 24. 05. 2013, 15:39:31 »
dik, to jsem nasel, ale nevyhovovalo mi to

2
Sítě / Re:Parental control na OpenWRT
« kdy: 04. 05. 2013, 14:38:41 »
ja nepotrebuji neco stopro zakazat, mi staci jen od 9 vecer na hodinu nebo dve zakazat par webu at jim nemusim rvat telefony z ruky. Ale nasel jsem, ze iptables umi omezeni na cas (coz jsem nevedel), tak se to pokousim napsat pomoci iptables pravidel, coz by nemelo byt neresitelne.

V zasade mi chybi akorat vyresit, ze treba facebook ma prilis mnoho ip adres, takze musim predtim udelat nejaky lookup nebo tak neco.

3
Sítě / Re:Parental control na OpenWRT
« kdy: 04. 05. 2013, 13:00:22 »
dik, o squidu vim, ale rodit se mi prave nechce ... tak jsem doufal v neco privetivejsiho :-)
(paradox je, ze jsem opustil originalni fw TPLinku, protoze jsem doufal, ze tohle rozchodim na openwrt snaze)

4
Sítě / Parental control na OpenWRT
« kdy: 04. 05. 2013, 11:07:07 »
Muzete me prosim nekdo nasmerovat jak zprovoznit nejaky parental control na openwrt?
Potreboval bych urcitym MAC/IP adresam (maji rezervace) v urcity cas zakazat pristup na nejake weby (klasicky zakazat youtube a facebook treba po 9 vecer)

dik !

Stran: [1]