Fórum Root.cz

Práce => Hledám práci => Téma založeno: DiGiT 16. 11. 2012, 18:24:58

Název: hledáme práci (team IT specialistů)
Přispěvatel: DiGiT 16. 11. 2012, 18:24:58
Dobrý večer,

jsme tým 3 mladých specialistů se zkušenostmi v oblasti architektury a vývoje softwarových produktů (včetně webových) a správy systémů.

Máme za sebou (vesměs jednotlivě) práci na realtime platformě, správu rozličných distribucí Linuxu, Windows domény, řadu let vývoje software v C, Pythonu, PHP i JavaScriptu, správu a performance tuning databází včetně Oracle. Platformy i aplikace umíme stavět odolné proti výpadku, dohledovatelné a škálovatelné. Podíleli jsme se i na projektech ve státní správě (ISSP - Státní Pokladna, NTK). Máme zkušenosti jak s prací v polních podmínkách, tak i s "enterprise" hardware od velkých hráčů, POWER, rozličnými diskovými poli, síťovými prvky atp..

Poslední půl rok jsme strávili na společném softwarovém projektu a jsme nyní dobře sehraný tým.

Normálně bychom se rozešli každý za svými 50+kkč, ale my jsme se rozhodli vám udělat speciální nabídku. 3 lidé za cenu dvou, tedy za 100 tisíc korun měsíčně.

Podmínkou je, že nebudeme dělat žádný sračky.

Odpovědi prosíme přímo sem do fóra, stačí krátký popis projektu, adresa a místo, rádi se zastavíme na slovíčko.
Název: Re:hledáme práci (team IT specialistů)
Přispěvatel: Lenin POWER! 16. 11. 2012, 18:40:51
Normálně bychom se rozešli každý za svými 50+kkč, ale my jsme se rozhodli vám udělat speciální nabídku. 3 lidé za cenu dvou, tedy za 100 tisíc korun měsíčně.

Ukazte grafy z VCS projektu kterej jste delali.
Název: Re:hledáme práci (team IT specialistů)
Přispěvatel: DiGiT 16. 11. 2012, 18:43:01
Ukazte grafy z VCS projektu kterej jste delali.

Ovšem, s radostí včetně kódu. Kam máme dorazit?
Název: Re:hledáme práci (team IT specialistů)
Přispěvatel: Lenin POWER! 17. 11. 2012, 21:38:20
Zajima mne to realtime C, na tom se da i neco vydelat. Na jak velkych vecech jste delali? Vzal bych neco od boingu, ale 3 lidi jsou malo a navic nemam vedouciho. Nezbyli tam i jeste dalsi lidi tam kde vam to zdechlo? Je potreba znat dobre vysokoskolskou matyku abyjste rozumeli tem vzoreckum jak se to pocita.
Název: Re:hledáme práci (team IT specialistů)
Přispěvatel: DiGiT 18. 11. 2012, 20:03:03
Promiň Lenine, RT programování jsme nedělali. Obecně asi mohu říct, že na soft-RT bychom si s patřičným studiem technologie troufli, ale hard-RT je jednak zcela mimo nás a druhak pro to nemáme kvalifikaci.
Název: Re:hledáme práci (team IT specialistů)
Přispěvatel: DobrýŠéf.cz 29. 11. 2012, 18:45:12
Chlapi, pokud by Vas mohla zaujmout nabidka prace v ceske softwarove firme (zal. roku 91), ktera vyvyji software pro bankovni sektor (napr. e-banka byla postavena kompletne na jejich produktech), rad s vami proberu dataily.

Dmitrij
777 789 799
strelnikov(X)dobrysef.cz