Fórum Root.cz
Hlavní témata => Hardware => Téma založeno: koudy 04. 04. 2011, 22:21:40
-
dobrý den,
mám MB MSI K9A2 CF-F http://www.alza.cz/zakladni-deska-msi-k9a2-cf-f-d84303.htm (http://www.alza.cz/zakladni-deska-msi-k9a2-cf-f-d84303.htm)
a nyní jsem si pořídil starší GPU SAPPHIRE HD 4670 http://www1.sapphiretech.com/us/products/products_overview.php?gpid=279 (http://www1.sapphiretech.com/us/products/products_overview.php?gpid=279)
a netočí se ventilátor(přitom na chladiči nejde udržet ruka, proto PC vypnu a funguji na nVidia 7900 GS), zkoušeno na Kubutnu 10.10 i na Win 7, zkoušeno také na MB MSI KPN6SGM - V http://www.msi.com/product/mb/K9N6SGM-V---K9N6PGM-FI---K9N6PGM-F.html#/?div=Overview (http://www.msi.com/product/mb/K9N6SGM-V---K9N6PGM-FI---K9N6PGM-F.html#/?div=Overview) a i zde stejný problém, u kamaráda na jiné MB(teď nwm jaké) funguje dobře
Nevíte čím by to mohlo být způsobeno?
Děkuji
-
BTW: Nemoze to byt zdrojom? Ze by nestacil vykonovo?
-
zdroj tam byl koupen nový FORTRON 450W a podle výpočtů by měl mít HW spotřebu cca 330W, takže tím by to být nemělo
-
Nějaká položka v BIOSu, která by vypnula automatickou regulaci? Co zkusit pustit větráček "ručně" přes ACPI či přes co by to mohlo jít nastavit?
-
Vyřešeno!
Problém byl způsoben špatným větráčkem, nefungoval při otočení směrem dolů, nainstalován nový