Fórum Root.cz
Hlavní témata => Bazar => Téma založeno: fnuk 21. 11. 2017, 14:46:25
-
Ahoj,
potřebuji koupit pro test iPhone asi 6s, 6s+ nebo 7.
Kde byste iPhone koupili? Inzerce nebo mobilpohotovost?
Má někdo zkušenost?
Díky
-
Rozhkdne inzerce a pokud mozno postou.
-
Kradenej nebo nalezenej iPhone může původní majitel kdykoli uzamčít a pak je k ničemu. Takže pokud kupujete, tak vždy i s tím ovládacím účtem u Apple.
Našel jsem jeden iPhone na nádraží v Olomouci a nejde dělat nic, ani jej vrátit původnímu majiteli, což jsem měl v plánu, protože do zaheslovaného telefonu se nedostanu a nemám tak šanci majitele vypátrat. SIM tam nebyla. Telefon je v němčině, tedy, že by hledal na českých ztrátách a nálezích je hodně nepravděpodobné. Byl to asi jeho druhej postarší iPhone trochu poškrábanej a ohnutej, tak předpokládám ztrátu moc neřeší a ani nenechá vzkaz nálezcovi (což by mohl). A nebo to Apple nefunguje v případě jiné SIM vzkaz od majitele nepředá a na wifi to připojení nedovolí.
-
Ani jeden. Je to shit ;)
-
Ahoj,
potřebuji koupit pro test iPhone asi 6s, 6s+ nebo 7.
Kde byste iPhone koupili? Inzerce nebo mobilpohotovost?
Má někdo zkušenost?
Díky
Kupoval jsem 6s z britského Amazonu minulý měsíc za cca 180 GBP včetně poštovného. Vše v pořádku. Nebo si kup letenku do Londýna za litr tam a zpátky, obejdi pár zastaváren ve východní části a seženeš i pod 100 liber.
-
Tak jestli nemusi byt "s", tak tady se jeden vali zatim za 86$ +30$ postovne: https://www.ebay.com/itm/iPhone-6-Gold-Unlocked-With-Box-New-Apple-Charger-Apple-Earbuds-16GB/202119408306?hash=item2f0f416ab2:g:JOgAAOSwovNaEiUT