Fórum Root.cz

Ostatní => /dev/null => Téma založeno: michal-20 30. 01. 2011, 15:21:07

Název: Super kariéra - profesionální filmové efekty
Přispěvatel: michal-20 30. 01. 2011, 15:21:07
Ahoj,
zdravím všechny. Potřebuju poradit. Zabývám se výtvarným uměním a chci ho využít profesionálně třeba u výroby animovaných filmů a filmových efektů a používat k tomu všechny možné vyspělé technologie. Brzy bych chtěl dělat v hollywoodu a kreslit na počítači všechny ty neuvěřitelné věci.

Zde jsou nějaké ukázky mých prací. Na prvním obrázku vidíte, jak si děti hrají v přírodě, je tam nádherné sluníčko a řeka s jezerem. Sluníčko jsem zvolil modré, neboť je to velmi originální. Pravda, pejsek a rybička se mi moc nepovedly, ale na tom ještě zapracuju. Je tam i vzácný strom, 500 let starý.

Na druhý obraz jsem obzvlášť pyšný, je to abstraktní malba, která znázorňuje linuxové oddělení v počítačové firmě, kde má spousta nadšenců na starosti kompilaci programů a řešení závislostí. Poškozená sinusoida kreslená červeně vyjadřuje pružnou pracovní dobu, která závisí na čase potřebného ke kompilaci. Možná vás překvapím, že jedničky a nuly zde nejsou obdobou strojového kódu, nýbrž ukazují na únavu z přepracování a zmatený mozek.

Svá výtvarná díla kreslím ve svobodném gimpu.
Otázka je tedy jednoduchá - kde a jak začít uplatňovat své výtvarné umění?
Název: Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
Přispěvatel: Blaazen 30. 01. 2011, 15:28:56
Tak to vidim na další tejden bez michala ...  :D
Název: Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
Přispěvatel: hawran diskuse 30. 01. 2011, 16:25:17
Existuje taková místnost s porcelánovým křeslem ...
Název: Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
Přispěvatel: ruksak 30. 01. 2011, 16:48:52
lol, mno ja myslim, ze bys mel napsat do toho Hollywoodu a to co mozna nejdrive, jelikoz plytvat takovym talentem by byla skoda. Myslim, ze bys mel hned napsat leninovi, on te tam vezme letadlem, rovnou ke vchodu Hollywoodu a tam uz budou cekat s oscarama, mozna i s nobelovkou.
Název: Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
Přispěvatel: ghost 30. 01. 2011, 16:52:00
Me by zajimalo, jakou nemoci musi trpet clovek, ktereho bavi psat takove hovadiny ...
Název: Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
Přispěvatel: branchman2 30. 01. 2011, 18:03:48
Me by zajimalo, jakou nemoci musi trpet clovek, ktereho bavi psat takove hovadiny ...
IMHO len niekomu chyba BLEK.ova porucha osobnosti. Oproti BLEK.ovi sa mi toto nezda tak odflaknute - urcite musel dlho vymyslat, co napisat a potom nieco zabrali aj obrazky.

michal20: nabuduce odporucam pouzit gnuplot, takto ma ani hned nenapadlo, ze sa jedna o sinusoidu.
Název: Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
Přispěvatel: Karl 30. 01. 2011, 19:28:02
Kurňa s vama je sranda, já asi vážně na ten Linux přejdu  ;D
Název: Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
Přispěvatel: michal-20 30. 01. 2011, 19:52:13
Kurňa s vama je sranda, já asi vážně na ten Linux přejdu  ;D
No jasně, přidej se k nám. My linuksáci jsme přátelští, svobodní a otevření lidé. Jsme šťastní, protože linuks nám dává svobodu a nezávislost. Už jsem to i já pochopil. Sice mi na tom skoro nic nefunguje, ale firefox jsem na tom rozběhal.
Název: Leninovo letadlo neni trans altantik
Přispěvatel: Lenin POWER! 30. 01. 2011, 21:32:17
Myslim, ze bys mel hned napsat leninovi, on te tam vezme letadlem, rovnou ke vchodu Hollywoodu a tam uz budou cekat s oscarama, mozna i s nobelovkou.
Ja mam jenom takovy maly letadla na litani po USA. Nejvetsi dolet je 1360 nm s 45 minutovou rezervou a trva mu 25 minut nez vystoupa do 45 000. 45k je dobra cestovni vejska, to uz vzdy letite nad pocasim, takze to min zere. Pro 7 lidi, ale vejde se jich tam 9 + 1 do kufru s kyslikovou maskou a vyhrivaci vestou. Musi se ale s tim pak opatrne startovat protoze je to pretizeny a potrebuje to delsi rozjezd. Tenhle prcek pres atlantik neleta.

Ty co maj delsi dolet t.j. okolo 1650-1800 nm tak ty uz by teoreticky ten atlantik na nekolikrat dat mohli. Tyhlety jsou ale dost vyrazne drazsi, tak jsem to nekoupil.
Název: Re: Super kariéra - profesionální filmové efekty
Přispěvatel: Petr Krčmář 30. 01. 2011, 21:38:24
Michal-20 očividně varování nepochopil. Zamykám a máš ban na dalších 30 dní.