Pracovní smlouva s KPI

MisoKB

Pracovní smlouva s KPI
« kdy: 30. 09. 2014, 17:25:51 »
Dostal som pracovnu ponuku a aj navrh zmluvy, kde bola vymera mzdy. Mal som tam fixnu ciastnu a potom nejaku premiovu oznacenu ako KPI (key performance indicator). Mam tam napisane, ze KPI zlozku mi nevyplatia v skusobnej dobe. Az po skusobnej dobe sa zacne vyplacat. Mam to ale chapat tak, ze tato premiova zlozka je pohybliva?

Podla definicie co je KPI mam obavy, ze raz mozem dostat o 200e menej, inokedy zas viac, ale aj 0eur. Mam obavy, ze takto sa firma poisti a moze si vymyslat rozne priciny, preco mi nevyplatit tu KPI. Nakolko sa v skusobnej dobe nevyplaca, tak nezistim ci mi ju vyplatia. A po skusobnej dobe nemozem len tak  odist, ked mam vypovednu dobu 2 mesiace. A sudit sa nemozno, kedze v zmluve je to oznacene ako premiova zlozka. Je to podla vas v poriadku?

Ja by osm uvital, keby som mal v zmluve jasne napisane ze kolko budem dostavat fix.
« Poslední změna: 30. 09. 2014, 21:21:53 od Petr Krčmář »


randolf

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #1 kdy: 30. 09. 2014, 17:34:27 »
Dostal som pracovnu ponuku a aj navrh zmluvy, kde bola vymera mzdy. Mal som tam fixnu ciastnu a potom nejaku premiovu oznacenu ako KPI. Mam tam napisane, ze KPI zlozku mi nevyplatia v skusobnej dobe. Az po skusobnej dobe sa zacne vyplacat. Mam to ale chapat tak, ze tato premiova zlozka je pohybliva? Podla definicie co je KPI mam obavy, ze raz mozem dostat o 200e menej, inokedy zas viac, ale aj 0eur. Mam obavy, ze takto sa firma poisti a moze si vymyslat rozne priciny, preco mi nevyplatit tu KPI. Nakolko sa v skusobnej dobe nevyplaca, tak nezistim ci mi ju vyplatia. A po skusobnej dobe nemozem len tak  odist, ked mam vypovednu dobu 2 mesiace. A sudit sa nemozno, kedze v zmluve je to oznacene ako premiova zlozka. Je to podla vas v poriadku?
Ja by osm uvital, keby som mal v zmluve jasne napisane ze kolko budem dostavat fix.

Rekl bych, ze zalezi na velikosti firmy. Velke firmy na toto budou mit vnitrni procesy a budou se chovat vicemene ferove. Male firmy to vyuzijou, aby Ti mohly jednoduse menit vysi mzdy. Vzdy se muze stat, ze bude dalsi "recese" a nedostanes krome zakladu nic.
Vpodstate pocitej s tim, ze budes mit zakladni mzdu, a pokud se jim budes libit a budou ti chtit dat vic, daji. Zda je to fer? Ano, vetsina firem nejakou motivacni slozku ma, a je to vporadku, ale samozrejme by nemela tvorit vetsinu mzdy.

Rejpal

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #2 kdy: 30. 09. 2014, 17:36:12 »
...Mal som tam fixnu ciastnu...
Ja by osm uvital, keby som mal v zmluve jasne napisane ze kolko budem dostavat fix.

MisoKB

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #3 kdy: 30. 09. 2014, 17:43:21 »
Mysli fixnu akoze, ked si na pohovore dajme tomu vypytam 1400e, tak chcem 1400e mat uvedene v zmluve a nie 1100e a 300e je KPI. Zas nejdem pracovat do mesta, kde su naklady na zitie 100e. A keby mam 1100e dalsieho pol roka, tak to ozaj moc nevyzijem

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #4 kdy: 30. 09. 2014, 18:05:33 »
linej vycuranek.
Děkuji za možnost editace příspěvku.


MisoKB

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #5 kdy: 30. 09. 2014, 18:09:39 »
hovoris o sebe? Clovek s dvoma rokmi praxe a nastupny plat 1100e? Sorry, ale mal som hodinovu mzdu 6e, co moc ludi bez praxe nemava a ja som ich dostal a nemal som ziadnu pracovnu skusenost. Cize 960e/mesacne. A ziadne vydavky na jedlo, byvanie. Takze 1100e je na nastupny plat v Bratislave naozaj na zaplakanie. 1000e ma mozno absolvent co nema prax. Nie clovek so skusenostami.

Lol Phirae

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #6 kdy: 30. 09. 2014, 18:19:38 »
Nevím, co tě kua vede k tomu, že root.cz je vhodným místem na řešení pracovní smlouvy.

MisoKB

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #7 kdy: 30. 09. 2014, 18:23:25 »
Co kua vedie ludi, ked tu riesia kokociny typu: aka skola, zbytocnosti na VS, a rozny flame, ktory sa castokrat netyka temy.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #8 kdy: 30. 09. 2014, 18:27:04 »
Taky by se to dalo chapat tak, ze hledaji ocasa, ktery jim tam bude fachat jak mourovatej po zkusebni dobu za par supu s vidinou, jak po zkusebni dobe dostane KPI, ovsem po zkusebni dobe ho vyhodi a najmou si jineho ocasa. Takle to podle vseho dela dneska dost firem. Cili asi zalezi na tom, co tam mate delat, jaka je povest firmy (Google?).... A nejak nechapu, proc by narok na KPI nemohl clovek mit hned od zacatku, kdyz bude delat dobre hned od zacatku.

Dzavy

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #9 kdy: 30. 09. 2014, 18:36:56 »
V jedny moji smlouve to bylo rozepsany takhle:

- měsíční fixní plat – xxx Kč,
- variabilní složka I – celkem xxx Kč ročně (vyplácené na čtvrtletní bázi v závislosti na individuálním výkonu; při obvyklém výkonu xxx Kč každé čtvrtletí),
- variabilní složka II – celkem xxx Kč ročně (polovina vyplacena v září a polovina v prosinci v závislosti na individuálním výkonu a výkonu firmy).

Fixni cast vychazela na 75% a byl jsem s tim uplne OK a prijde mi to spravne a motivacni. Variabilni slozku I jsem dostal i za zkusebku.

MisoKB

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #10 kdy: 30. 09. 2014, 18:38:57 »
Tiez mi nejde hned do hlavy, preco nedavaju hned od zaciatku tu ciastku. Ja som pytal 1400e/brutto. Chapem, keby mi dali 1300e nastupny, ale 1100e? to je 300e rozdiel.

MisoKB

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #11 kdy: 30. 09. 2014, 18:42:19 »
a prijde mi to spravne a motivacni.

Motivaciu si predstavujem inak a nie tak, ze budem driet ako kon, aby som nakoniec dostal nejaku "odmenu", ktora bude vlastne nakoniec odpovedat platu, ktory som ocakaval hned na zaciatku. To uz by som skor ocakaval nejaku premiu nad ramec mojho ocakavaneho platu za lepsi vykon.
Sorry ale to nie je  motivacia aby som nakoniec dostal zbylych 25%.

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #12 kdy: 30. 09. 2014, 19:20:59 »
Vis proc nedavaji do zkusebky zadny velky penize zvlast kdyz ses mladej vocas? Zkus to vzit z druhy strany zamestnavatele: 3 mesice davat majlant mladymu co ti 92. den neprijde? Proste ta svoboda je oboustranne nekdy vyhodna a nekdy nevyhodna.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #13 kdy: 30. 09. 2014, 19:23:39 »
A jestli ti to prijde malo tak jdi proste jinam. tyhle socansky narky furt. udelej si zivnostak a muzes byt milionar jak tady nekdo brecel vedle, ze je jako zamestnanec drhnutej z kuze.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

omg

Re:Pracovna zmluva a KPI (key performance indicator)
« Odpověď #14 kdy: 30. 09. 2014, 20:07:03 »
byt tebou, tak tam ani nenastoupim.
lip vychazi davky nez delat nekomu vola 10-12 hodin denne s neplacenyma prescasama za almuznu vychcankovi co doufa, ze se na nekom povozi a prizivi v nejake male firme, kde budou mit vsichni az na dva klicovy zamestnance podobnou ponorku. takhle nejak vypada profil prumerne cesky vlastnene firmy, kde je zvykem takhle jednat. leda ti to praci v odvetvi zprotivi a urychli vyhoreni. jestli se nebojis tech nasledku, tak muzes zkusit jednat/smlouvat o smlouve, ale hrajes na svy triko...