Notebook na střední školu

Re:Notebook na střední školu
« Odpověď #30 kdy: 05. 09. 2014, 15:10:06 »
Ale jiste, ale ja videl uz peknych par desitek rozlamanych plastaku vs nekolik jednotek zlikvidovanych Tcek.
Ano jistě, proto se těch Tcek prodá stejně nebo více než plasťáků... promiň je to stejné vyjádření jako, že Acer/Asus je nejporuchovější laptop na světě (tedy především v česku) protože se jich pokazí více než třeba Lenovo/IBM

Jistě že Tcko má vyšší odolnost, ale nevím jestli ti majitelé Tcek otevřou průměrně ten laptop násobně  vícekrát než plasťák co mám před sebou (můj průměr denně je 10-20x, vždy když jej přenáším tak jej zavřu)

jinak si nedokážu představit proč mě se to nepokazilo, zatím.

Ale kdepak, blbec ses tu predevsim ty ... mam opet citovat ty tvoje moudra na tema 700W zdroj, 512bit pci-express a dalsi?
Aha, stejné jako tvoje, že dualchanel je v podstatě na prd, a 500GB HDD je stejně rychlý jako 1TB, a v podstatě je jedno jaký tam dáš...

Avšak, překrucovat umíš pěkně. Hlavně když něco vytrhneš s kontextu.


--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---


davkol

Re:Notebook na střední školu
« Odpověď #31 kdy: 05. 09. 2014, 15:42:17 »
…a když jsme u těch škol, existuje něco jako Dreamspark. Tolik asi k těm licencím.

Honza

Re:Notebook na střední školu
« Odpověď #32 kdy: 06. 09. 2014, 14:20:08 »
Rád bych se zeptal zda máte pozitivní či negativní zkušenosti s notebooky HP. Přesněji s řadou Probook a Elitebook.
Starší se dají koupit za slušný peníz a zpracováním se mi celkem líbily.

MartinX

Re:Notebook na střední školu
« Odpověď #33 kdy: 06. 09. 2014, 14:37:39 »
Rád bych se zeptal zda máte pozitivní či negativní zkušenosti s notebooky HP. Přesněji s řadou Probook a Elitebook.
Starší se dají koupit za slušný peníz a zpracováním se mi celkem líbily.

S HP Probook, konkretne s modelom HP4720s, mam negativnu skusenost.
Mizerna konstrukcia, kvoli vymene disku je treba rozobrat skoro cely notebook (na Thinkpade alebo Asus notebooku je disk priamo pristupny cez maly kryt na spodu) a mal neskutocne hlucny ventilator (hoci je tam slaby procesor a grafika).

Kolemjdoucí

Re:Notebook na střední školu
« Odpověď #34 kdy: 06. 09. 2014, 14:39:23 »
Přesněji s řadou Probook a Elitebook.

Spokojenost. Koupí HP Probook s hliníkovým case se nic nezkazí.


MartinX

Re:Notebook na střední školu
« Odpověď #35 kdy: 06. 09. 2014, 20:49:46 »
Spokojenost. Koupí HP Probook s hliníkovým case se nic nezkazí.

Ten "hlinikovy case" je kusok tenkeho hlinikoveho plechu na zadnej strane vika displeja. Zvysok case je z plastu.

Kolemjdoucí

Re:Notebook na střední školu
« Odpověď #36 kdy: 06. 09. 2014, 20:59:35 »
Je to tak, hliník je jenom na povrchu, nicméně má to lepší výsledky než pouhý plast.

iwtu

Re:Notebook na střední školu
« Odpověď #37 kdy: 06. 09. 2014, 21:26:55 »
Napriklad: http://www.gigacomputer.cz/zbozi/638188-ibm-thinkpad-t410.html
Kukni viac na tej stranke, da sa tam najst nieco rozumne..

Kremovy Kolacek

Re:Notebook na střední školu
« Odpověď #38 kdy: 07. 09. 2014, 06:48:27 »
Kdyz se k tomu nebudes chovat jako prase, staci plast. Mam z plastu (sice tuzsiho) ale slouzi uz 4 roky.

Honza


--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

anonym

Re:Notebook na střední školu
« Odpověď #41 kdy: 15. 09. 2014, 20:54:58 »
S HP Probook, konkretne s modelom HP4720s, mam negativnu skusenost.

kazdemu dame co on chce. nebo si cekal od modelu rady "Shit" kvalitni provedeni?

HP compaqu (tedy to cemu dneska rikaji probook) rady "Business" sem mel nekolik, zadny problem. v posledni dobe sem presel na radu "Pro" (dneska uz elitebook), primarne protoze sem chtel neco mensiho (a ano, koupil sem ho zanovni za tretinu ceny)