PositiveSSL Multidomain na Debian 6 s ISPCongfig 3

WebGo

PositiveSSL Multidomain na Debian 6 s ISPCongfig 3
« kdy: 02. 09. 2014, 01:07:10 »
Dobrý den, hledám člověka, který by mi mohl pomoc s PositiveSSL Multidomain na ISPConfig 3. Vůbec si nevím rady. Budu rád za každou pomoc.
« Poslední změna: 02. 09. 2014, 08:33:51 od Petr Krčmář »


Re:PositiveSSL Multidomain na Debian 6 s ISPCongfig 3
« Odpověď #1 kdy: 02. 09. 2014, 08:34:57 »
Do takového „konkurzu“ se nikdo hlásit nebude. Mnohem lepší by bylo popsat konkrétní problém, pak by se pravděpodobně našel někdo, kdo by s ním dokázal poradit.

WebGo

Re:PositiveSSL Multidomain na Debian 6 s ISPCongfig 3
« Odpověď #2 kdy: 02. 09. 2014, 10:27:26 »
Problém je prostě že nedokážu to nastavit tak jak to má být našel jsem návod ale spadl mi ISPconfig a musel jsem znova instalovat Debian a ISPConfig. Jde o to že nevím jak to udělat i když to udělám tak jak má tak prostě něco dělám asi špatně.

Re:PositiveSSL Multidomain na Debian 6 s ISPCongfig 3
« Odpověď #3 kdy: 02. 09. 2014, 10:36:51 »
S tímhle množstvím informací pořád nikdo neporadí. Chybí to podstatné: co jsi dělal, jak jsi to dělal, jak přesně to nefunguje, co to píše a podobně. Nečekej, že sem někdo začne vypisovat třístránkový návod. Chce to co nejpřesněji a nejkonkrétněji popsat problém, pak se někdo chytí a napíše, jak je možné postupovat dál. Na „nejde to, poraďte“ se nedá rozumně reagovat.

WebGo

Re:PositiveSSL Multidomain na Debian 6 s ISPCongfig 3
« Odpověď #4 kdy: 02. 09. 2014, 11:12:35 »
Skončil jsem u instalace ISPconfig. Vždyť píši že hledám člověka co to umí že jsem to zkoušel udělat a že mi to spadlo. Nikdy jsem to nedělal tak proto hledám člověka co tomu rozumí jestli by mi s tím někdo nechtěl pomoci.


Uživatel rooot

Re:PositiveSSL Multidomain na Debian 6 s ISPCongfig 3
« Odpověď #5 kdy: 02. 09. 2014, 12:47:05 »
Z jaké výšky to spadlo?
Jenom to prasklo to nebo se to uplně rozbilo?

Komu není rady, tomu není pomoci!
Tak si nech poradit

Nejenom já tomu rozumím, ale nerozomumím tomu jak moc to máš rozbité. Dělal jsi to podle nějakého návodu? Jakého?

Nevím co by ti v autoservisu řekli na závadu:
Stavím si auto a ono mi to spadlo. Nikdy jsem auto nestavěl, motor je ale vepředu.