Hledám brigádu v Java / C#

Lucker

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #15 kdy: 30. 08. 2014, 21:15:03 »
@Bla: Naštěstí takových volů jako seš ty tolik není. Kupodivu existuje spousta firem, kde se třeba jeden senior rád věnuje třeba 5 juniorům, protož narozdíl od tvýho stupidního googlení je dokáže rovnou navést správným směrem. Protože né vždy to řešení, který vygooglíš je to nejlepší vhodné a jak má junior poznat, které z těch 10 je to optimální? Od toho je senior, který mu to ukáže. Samozřejmě musí to být nějaký konkrétní problém, né se ptát jak použít swich case nebo jak naučit třídu implementovat rozhraní. :)


emtey

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #16 kdy: 30. 08. 2014, 21:29:49 »
Nadhoď link na svoje osobní stránky s nějakou ukázkou nebo na LinkedIn profil a extra link na stažení ukázkových zdrojáků, netrvám na komplet programu, ale musí to mít hlavu a patu. Pak se potkáme, dostaneš zkušební úkol a následně se budeme bavit o penězích. Ten, kdo fakt umí, se nemusí bát, že by dostal málo. Ten, kdo fakt neumí, se nemusí bát, že by dostal šanci.

Nechci sem davat svuj LinkedIn, rad bych zustal vicemene anonymni - poslu ho klidne nekam soukrome. Verejne zadne projekty nemam, delal jsem defacto jen pro ruzne firmy. Radsi bych nejdriv zkusebni ukol, at vime, jestli to vubec ma smysl.

Bla

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #17 kdy: 30. 08. 2014, 21:45:10 »
Jobíky pro brigoše jsou aktuálně dva, první se týká mobilního klienta a druhý vyžaduje znalost Javascriptu, resp. je to programování v Javasciptu. Pokud ti to nevadí (dělat v Javasciptu nebo na mobilní aplikačce pro Widlofone), nahoď sem ukázku své práce, nemusí se jednat o perfektní ani žádné mistrovské dílo, prostě kus kódu, o kterém si říkáš "Tady jsem to vyřešil moc pěkně!". Já to pošlu odkazem na seniora a ten, pokud se mu to bude líbit, se ti ozve. A nemusíš se bát, koušu, ale spolu pracovat nebudeme, mám na starosti jiné věci ;D


emtey

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #18 kdy: 30. 08. 2014, 21:47:06 »
Jobíky pro brigoše jsou aktuálně dva, první se týká mobilního klienta a druhý vyžaduje znalost Javascriptu, resp. je to programování v Javasciptu. Pokud ti to nevadí (dělat v Javasciptu nebo na mobilní aplikačce pro Widlofone), nahoď sem ukázku své práce, nemusí se jednat o perfektní ani žádné mistrovské dílo, prostě kus kódu, o kterém si říkáš "Tady jsem to vyřešil moc pěkně!". Já to pošlu odkazem na seniora a ten, pokud se mu to bude líbit, se ti ozve. A nemusíš se bát, koušu, ale spolu pracovat nebudeme, mám na starosti jiné věci ;D
Aha, ja bych spis rad neco kolem toho C# nebo Javy, weby a mobily mi uplne blizky nejsou.

Bla

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #19 kdy: 30. 08. 2014, 21:56:59 »
Aha, ja bych spis rad neco kolem toho C# nebo Javy, weby a mobily mi uplne blizky nejsou.

Pro Widlofone to je v C#, ale jsou tam rozdíly.
Škoda.
No a já se z této diskuze raději vzdálím, původní tazatel se neokotil, kód nedodal a tedy už asi ani nedodá.
Navíc jsem splnil svůj týdení limit nasrat alespoň deset lidí, takže se tímto chválím a v nejlepším odcházím.  ;D


Tadeas

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #20 kdy: 30. 08. 2014, 22:35:54 »
Ahoj,
 Potřeboval bych si přivydělat, je mi patnáct a programuji zhruba 3 roky v Java a 2 roky v c#. Jsem vděčný za jakékoliv nabídky!
Popřípádně se učím c++ zhruba rok, ale nemyslím si že to stojí za řeč.
Pošli odkaz na Github. Pokud nemáš, tak nehledej práci na náhodných fórech, ale pracuj na Githubu. A pořiď si LinkedIn.

vojcek89

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #21 kdy: 29. 09. 2014, 09:19:24 »
Ahoj,
pořád hledáš brigádu nebo už sis něco našel?
Nabízím možnost přivýdělku a spoluúčasti na zajímavé aplikaci. Máš-li stále zájem, tak mi dej vědět na email: v.petovsky@gmail.com a já ti zašlu více informací.

S pozdravem
Vojtěch Peťovský

Trollik

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #22 kdy: 29. 09. 2014, 10:44:34 »
Jeje, nekdo procistil forum :_(

Kulis

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #23 kdy: 01. 12. 2014, 12:05:21 »
Mrkni na http://starshunt.net. Mají tam dost fajn firmy.

Sadd

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #24 kdy: 01. 12. 2014, 14:24:47 »
O něčem bych věděl, hoď sem ukázku generické třídy a druhé třídy, která vytváří systémový hák.
Pokud se mi ten kód bude líbit, písnu ti na mail.
Ostatní jistě nebude vadit, že sem dáš ukázku své práce.
Platí jěště nabídka ? Nevadilo by C++ ?