Hledám brigádu v Java / C#

Jakub Strnad

Hledám brigádu v Java / C#
« kdy: 28. 08. 2014, 18:37:14 »
Ahoj,
 Potřeboval bych si přivydělat, je mi patnáct a programuji zhruba 3 roky v Java a 2 roky v c#. Jsem vděčný za jakékoliv nabídky!
Popřípádně se učím c++ zhruba rok, ale nemyslím si že to stojí za řeč.


Bla

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #1 kdy: 28. 08. 2014, 21:54:48 »
O něčem bych věděl, hoď sem ukázku generické třídy a druhé třídy, která vytváří systémový hák.
Pokud se mi ten kód bude líbit, písnu ti na mail.
Ostatní jistě nebude vadit, že sem dáš ukázku své práce.

tdvorak

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #2 kdy: 29. 08. 2014, 08:18:34 »
O něčem bych věděl, hoď sem ukázku generické třídy a druhé třídy, která vytváří systémový hák.

Ze zvědavosti, co je to systémový hák?

noef

  • *****
  • 897
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #3 kdy: 29. 08. 2014, 09:29:07 »
...
Ze zvědavosti, co je to systémový hák?

zkuste wiki - https://en.wikipedia.org/wiki/Hooking. jinak predpokladam ze Bla mluvi o C++ (nebo C# s unmanaged kodem?), v Jave takove silenosti (primo) urcite nejdou.

Bla

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #4 kdy: 29. 08. 2014, 11:46:46 »
Ano, o C#, protože ten projekt je v C#


Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #5 kdy: 29. 08. 2014, 12:14:18 »
Ano, o C#, protože ten projekt je v C#
Coz samozrejme vsichni, kdo maji Psi schopnosti, davno vedeli.

Bla

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #6 kdy: 30. 08. 2014, 01:28:14 »
Coz samozrejme vsichni, kdo maji Psi schopnosti, davno vedeli.

Na to chci říct následující, jednak to šlo zjistit pomocí běžných stochastických i deterministických metod a jednak máš pravdu, omlouvám se, napsal jsem to měl.

JS

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #7 kdy: 30. 08. 2014, 09:44:05 »
Na to chci říct následující, jednak to šlo zjistit pomocí běžných stochastických i deterministických metod a jednak máš pravdu, omlouvám se, napsal jsem to měl.

Tvoje nabidka je extremne neverohodna. Zpovidat nekoho, navic 15-leteho kluka, na foru? Myslim, ze potrebuje hlavne dobreho mentora, penize jsou vedlejsi. Co nepotrebuje je nejakeho zmrda, ktery se z nej pokusi vyzdimat maximum. Mozna mu skutecne chces nabidnout to prvni, ale zatim to na me tak nepusobi. Programoval jsem v C# asi 3 roky a nic takoveho jsem delat nepotreboval (a to jsem psal i unmanaged kod) - prijde mi, ze hledas seniora za cenu nekoho kdo je fakticky nejspis junior.

andy

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #8 kdy: 30. 08. 2014, 11:54:03 »
Jakub zabudol hlavne uviest, aka je jeho predstava. Home office? Full time? (asi ne podla veku) Nechcem ti brat iluzie, ale programovanie 15r studentovi..jednak by si si zobral tie iluzie sam a dvak by si to popri skole nemal sancu stihat. Ked tak mozno nejake testovanie.

Btw ono by sa ten hak mozno cez nejake JNA dal, ale to je nepotvrdena informacia..

Bla

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #9 kdy: 30. 08. 2014, 12:45:13 »
- prijde mi, ze hledas seniora za cenu nekoho kdo je fakticky nejspis junior.

Ty já myslím, že jsi trochu duševně ohnutý, tím myslím nevyváženost selský rozum / ostatní myšlení.
To tě vůbec nenapadlo, že hledám člověka, který si to bude schopný vygooglovat a podle nějakého howto to dát dohromady?
Tedy že to vlastně není test toho, jestli ty generické třídy umí nebo ne, ale že chci vědět, jestli si o tom dokáže něco přečíst?
Opravdu nemám k dispozici seniora, který bude juniory vodit za ručičku.
Potřebuji člověka, který dostane jednoduché zadání a pokud možno s ním nebude otravovat, protože pokud mu tam něco nebude jasné, dokáže si to vygooglovat?
Nenapdlo co?
A to, že pokud se juniorovi placenému á 120 korun na hodinu bude věnovat senior á 1200 korun na hodinu přesně jednu hodinu, že tím právě zabil jakýkoliv finanční přínos za deset hodin?
Tím neříkám, že odměna 120 kč na hodinu je finální, ale jako 15-ti letému studentovi prostě víc nedám do doby, než se osvědčí.
Ale to ti taky nic neříká viď?
Tím jsem tě nechtěl urazit, inteligentní jsi dost, nicméně selského rozumu máš zdá se méně, než Anča od vedle.
Ta sice není brilantní programátor - což ty tuším jsi, ale dokáže se nad věcmi zamyslet.
A pro mě je důležitá ještě jedna věc, rychlost odvedení úkoly, pokud sem inzerát zadal ve čtvrtek, očekávám "nějaký" výsledek dnes.
I v Java existuje system hook, snadno použitelný je pro exit application.
Takže by mi to nevadilo ani v Java.
Byť jsem myslel C#. To je moje chyba.
Nicméně bych očekával doplňující otázku od autora postu "A v čem to má prosím byt?"

andy

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #10 kdy: 30. 08. 2014, 14:54:07 »
Mam rad tieto kalkulacie ze niekto niekoho ukrati o cas...co by realne inak prebrowsoval. Inak si si isty, ze to je systemovy hook, co chces?

emtey

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #11 kdy: 30. 08. 2014, 19:22:56 »
Bla: a co kdyz uz mam nejake delsi zkusenosti, kolik bys nabidl potom? Kdyztak hod kontakt.

Bla

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #12 kdy: 30. 08. 2014, 20:13:45 »
Nadhoď link na svoje osobní stránky s nějakou ukázkou nebo na LinkedIn profil a extra link na stažení ukázkových zdrojáků, netrvám na komplet programu, ale musí to mít hlavu a patu. Pak se potkáme, dostaneš zkušební úkol a následně se budeme bavit o penězích. Ten, kdo fakt umí, se nemusí bát, že by dostal málo. Ten, kdo fakt neumí, se nemusí bát, že by dostal šanci.

Bla

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #13 kdy: 30. 08. 2014, 20:25:29 »
Mam rad tieto kalkulacie ze niekto niekoho ukrati o cas...co by realne inak prebrowsoval. Inak si si isty, ze to je systemovy hook, co chces?

Já nedělám senior programátora, i když programovat umím a svůj problém si vyřeš se svojí psycholožkou.
App, i naši senioři se starají o junior programátory, ALE JEN když mají čas. A to neznamená, že vezmeme tele, které se bude ptát na každou kravinu, když se to zrovna nebude hodit. Tele, které to bez pomoci samo do kupy nedá. Takový člověk je totiž k ničemu a hodí se leda do Tesco doplňovat regály, kde nad ním stojí někdo s mozkem a ukazuje mu, co kam má strčit.

Junior musí umět pracovat samostatně - a 100x tolik, pokud chce brigádu s homeoffice.
Že to retardovanější z Vás nechápou, tak to je čistě váš problém a především problém vašich zaměstnavatelů.

Trollik

Re:Hledám brigádu v Java / C#
« Odpověď #14 kdy: 30. 08. 2014, 20:35:43 »
Ne kazdy, kdo ma problem "dat dokupy" cast programu, se hodi do Tesca. Muze se z nej stat prezident, zamestnavatel, investor atd. Chapu, ze uz ti zacaly prispevky v tomto vlaknu pit krev, tak si tu musel vypotit ten zvratek o Tescu.